1. 29.
  dünyanın en naif kadınıyla birlikteyim, yani
  var.
  ... ozzy osbourne
 2. 28.
  Bah hele yurdumun aşırı naif ve kibar erkeklerine bah hele.

  Siz naif kadın hak ediyor musunuz acaba? Ağzından salyayla küfür akıtan, yine ağzından salyayla -eşi, sevgilisi olduğu halde- her kadına bakan erkekler mi naif kadın istiyor. Az sayıdaki düzgün erkekler hariç naif kadın hak etmiyorsunuz, onlar da zaten önünde sonunda kendileri gibi birileriyle karşılaşıyorlar.
  2 ... ruhsal enfeksiyon
 3. 27.
  Tüm entryleri okuyacaktım yazmadan önce, yemin ederim iq seviyem azaldı.
  Olayı feminizme bağlayanlar, kadınların aile kurumunu bozduğunu ileri sürenler, sürü sürü var ben inanamıyorum.

  Naif kadın, öhöm

  Çağ değişiyor, insanlar kendilerini duygusal yönde korumayı öğreniyor, açık vermemeye çalışıyor.
  Naiflik zayıflıktır, hassaslıktır. Bunu zaten baktığınız gibi göstermez hiç kimse, zamanla gösterir.
  2 -2 ... lactea via
 4. 26.
  iş hayatın da naiflik zafiyettir

  haliyle normal hayatada yansır..

  yaşasın feminizm..
  ... lg ye zeval olmaz
 5. 25.
  Var ki hatta hiç üzmüyorlar insanı bazıları. Şaşırıyorum. Sen hafif öfke yapsan bile ona rağmen yumuşatıyor olayı. Tolere ediyor. Güzel insan işte. Olgun bakıyor dünyaya. Her şeyi dert etmiyor. Sineye çekiyor. Tatlılık veriyor.
  1 ... adam gibi konus
 6. 24.
  kelle koltukta yaşamak bu ülkede yaşamanın bir cilvesi iken naiflik hayatının hangi kısmında işe yarıyor diye sorduran başlıktır.
  2 ... fosforlukalem22
 7. 23.
  Benim anlamadığım marjinal tiplerin, ahlaki yozlaşma icinde olanların, hatta orospularin bile bu durumu erkeklere bağlaması ayrıca tuhaf gerçekten. Neymiş bizim yüzümüzden böyleymiş, hadi canım, hadi. kendi kaşarlıklarınızı örtmek için bahane üretmeyin. suçu erkeklere atarak yaptığınız rezillikleri meşrulaştırmayın.

  Kendi orospuluklarını erkeklere yükleyerek naif kadın kalmaması durumunu normallestirmek nasıl bir aklın ürünü acaba ? Sormak lazım.
  3 -3 ... subotai noyan
 8. 22.
  delikanlı mert erkekler ile beraber soylarının tükenmeye yüz tutmasıdır. hep sosyal medya bozdu kadının beğenilme duygu ve arzuları onları esir etti. yeteneği olmayan yüz güzelliğiyle, yüzü güzel olmayan göt güzelliğiyle bir yere gelmeye çalışıyor. kadın dediğin oturmasını, kalkmasını, giyinmesini bilecek, erkekte centilmen olup kadından yararlanmıyacak. bakıyorumda kendine yakışanı değil de yapışanı giyiyorlar. ne biliyim kitaplardan, filmlerden gördüğümüzle belki de gerçek hayat farkıdır. kadın dediğin çapkın olmuyacak, kişisel bakımına önem vericek , utangaç olucak, güldüm mü gözleri gülecek, dekoltesi felan varsa çekiştirecek frikik vermemeye çalışacak, çıtkırıldım nazenin olacak, kibar olacak aynı eski filmlerdeki gibi. şimdi bakıyorum bir gülüyorlar beygir kişner gibi yapmacık yapmacık haller. frikik vermek için ellerinden gelenler, takipçi kasmak için bedenlerini teşhir etmeler felan. kaba saba haller empati yoksunu, erkekler gibi skor peşinde olmalar, habire sevgili değiştirmeler. centilmenlik yapıyorsun tersliyor kendince felan sonra kezban diyince bozuluyorlar. buarada kimse kimsenin ahlak bekçisi felan değildir. herkes özgürdür sadece diğer insanın haklarına saygı duysun. ama o dar şeyleri giyip simitler, yağlar selülütler görüş kirliliği, bırakın abur cuburu biraz spor yapın, diyet yapın hemde sağlığınız için önemli.
  2 ... minmimeranim
 9. 21.
  naif kadın kalmaması durumudur ama aslında böyle bir şey söz konusu değildir. naif kadınlar illa ki vardır ama kendilerini, içindeki naifliği ortaya çıkartmak istemiyorlardır. çevresel koşullara adaptasyon sağlamak adına. çünkü yaşadığımız ülkede naif insanlar kolay lokma olarak görülmektedir.
  ... dore guido orefice
 10. 20.
  Sizden ötürü bee yaaa dedirtir.

  Gülümsedi, yollu oldu.
  Nazik oldu, kezban oldu.
  Duygularını dile getirdi, o..ospu oldu
  Sustu, moron oldu.
  Konuştu, kafa ütüleyen oldu.
  Duyarlı oldu, primci oldu.

  Lan pantere çevirdiniz olum bizi!
  Eşşek kadar pençelerimiz gelişti bu sikimsonik yaftalarınız yüzünden!

  Naif kadınmış?!
  Heee hee naif kadın!
  Beyaz atlara binip gittiler onlar şekerim, arama!
  Sizin yüzünüzden!
  Özlediniz di miiii... Yazık...

  Edith piaf:
  Aşağıda okuyacağınız birtakım hadsiz ve boş beleş zihniyetler bilmelidirler ki,
  Naif kadını söndüren unsur, ne marjinal oluşları, ne ahlaki yozlaşma yaşıyor olmaları ( burada kallavi bir hoşşşt diyorum) ne de hadsiz bir takım erillerin ağızlarına doladıkları o..ospu oluşlarıdır.

  Kadına dair tüm değerlerin yerle yeksan edilmesi, nezaket, erdem gibi erkeği adam yapan birçok unsurun zedelenmesi , ağzından salyalarını akıta akıta kadınla cebelleşmeyi marifet sanan saykoların evreni istila etmelerinden dolayıdır, naifliğin eriyip yok olması.

  Adam gibi adamlar hala naif kadınlarla birlikteler hiç şüpheniz olmasın!
  Ne tür kadınla beraber olacağınız, kişiliğiniz ve duruşunuzla ilgilidir.
  Nokta!
  8 -3 ... zeytinyagli dolma kalem