1. 1.
    An itibari ile öğrendiğim olaydır. Gerçek mi yalan mı ben bilmem. Fakat gerçekse kınaları hazırlayın. Yakacağız gençler.
    1 -1 ... romanovicraskolnikov
  2. 2.
    "Bence bu da yetmez! Sayın mahkemelerimiz bu işkenceleri yaşamış yüzlerce Kürt yurttaşımıza da “iftira” davası açmalı. Diyarbakır’a mahkeme kararıyla “Esat Oktay Yıldıran meydanı” inşa edilmeli. Kürt yurttaşlarımız yaşadıkları işkenceleri anlatarak “Esat Oktay’ın anısına hakaret ve iftira” suçu işlediler. Hatta birkaç mitinginde Esat Oktay’ın adını anarak “işkenceci” diyen ve Diyarbakır Cezaevi’ni müze yapacağını söyleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a da Türk mahkemeleri ceza vermeli."

Ovvvv oman tanrem Didim...

http://m.t24.com.tr/haber...na-da-ceza-vermeli,650421
    4 -2 ... keyf kahyasi
  3. 3.
    öyle hemen başlıkların altına gitmeyecek olaydır. Buraya entry girilmeli. 3 gün 3 gece konuşulmalı bu olay. Canlanın biraz ergenler. Çok eyleneceğukk.
    ... romanovicraskolnikov
  4. 4.
    başlığı çekemeyen tipin deli gibi eksilediği olaydır. hadi kardeşim ayın 25inde görüşürüz.
    2 ... romanovicraskolnikov
  5. 5.
    Haklı olduğu bir konuda ceza alması bana tuhaf geldi. Bunlar yani kocası rok ile bu oturdukları ev, yalı, köşk neyse onun için iki milyon TL bank Asya kredisi aldılar, bank Asyanın önünden geçenler bile fetö'cü diye tutuklandı bunlara dokunulmadı diye mi bu ceza verildi acaba çünkü son zamanlarda bu konu bayağı dillendirildi.
    3 ... realdeal