bugün

Şaşırtmamıştır.
görsel

Siyasi görüşleri aşağı yukarı aynı çünkü.
(bkz: nagihan alçıya hapis şoku)
(bkz: iki zillinin çırpınması).
Kendisine bir tek noktada katılıyorum. Ülkede fikirsel düzeyde bir adalet olsaydı, hatta adaletin en küçük bir kırıntısına da razıyım, bugün Nagehan alçı'nın varlığından dahi haberimiz olmazdı. Evde seda sayan izleyip, komşularının dedikodusunu yapan, eltisiyle didişip, tek derdi kocasına bilezik aldırmak olan bir kadın olurdu ve biz kendisini sosyal medyada her gördüğümüzde gerilmezdik...
Yargıtay'ın Canan Kaftancıoğlu kararı sonrasında (ki bence yanlış ve hukuksuz) nagehan alçı;

Canan Kaftancıoğlu’nun yaşadığı hukuk cinayeti, özellikle Zafer Partililer ve iYi Partililer için bir demokrasi imtihanı. Bu haksızlığa karşı susacaklar mı? En başta Ümit Özdağ bu hukuksuzluğa karşı susacak mı? Özdağ bugün sarı muhalefet olup olmadığını bu millete gösterecek.

CHP’li Mansur Yavaş’a sesleniyorum.. Canan Kaftancıoğlu siyasi yasak aldı ve bu gece hapse giriyor. Bu hukuk cinayetine karşı da sessiz mi kalacaksınız Mansur Bey? Osman Kavala’ya yapılanlara 5 senedir sustunuz. Kaftancıoğlu hapse girmek üzere. Yine mi susacaksınız Sayın Yavaş?

diyerek aklı sıra şu an halk tarafından desteklenen iki siyasetçiyi cahil akp seçmenine bakın bu canan kaftancıoğlu dinsiz, pkk sempatizanı diyerek servis edecek olan yandaş medyaya yem edecek ve bu iki ismin de canan'ı desteklemesi ile birlikte akp'nin kayacak olan oylarını konsolide etmeye çalışacak.

tam bir salak siyasal islamcı taktiği...

https://imgrosetta.mynet....ile/14449458/640xauto.jpg
https://imgrosetta.mynet....ile/14449459/640xauto.jpg

https://www.mynet.com/nag...s-a-seslendi-110106955051
(bkz: yavaş dön nagiş ümmet yetişemiyor)
nagişin liboş, kaftancının sosyalist olması dışında fikirleri arasında pek bir fark da yok zaten.
Sayın Mansur yavaşı da şark kurnazı akılları sıra kışkırtıp, kavala ve kaftancıoğluna sahip çıkmasını sağlamaya ve böylece topluma "terörist sevici biri" olarak lense ettirmeye çalışıyor bu çiyanlar.
şunu fark ettim de yandaş medya çok uslu durmuş. yandaş medya böyle bir haberde hiç de uslu durmaz. ilk defa gerçek bir gazete gibi laf sokmadan algı yapmadan tane tane yazmışlar.

hıms hıms tuzak kokusu alıyorum. hıms hıms bu olayda normal gitmeyen bir şey var. nagihanın açıklamasından sonra direkt gazeteleri taradım. ben de olayı şu an öğrendim.

bence bu kutuplaşmış siyaseti iktidar ve muhalefet hizbinde yeniden hizalamak için yapılmış bir stratejik hamle. alternatif muhalefetleri etki dışı bırakma çabası.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.