1. 1.
  (bkz: yaw he he)
  7 -3 ... timur cengiz hulagu
 2. 2.
  Ağzından tek kelime çıkmadığı sürece son derece seksi bir kadın, yalan yok ama konuşmaya başlayınca dünya üzerindeki en itici kadınlardan biri oluyor.
  4 -1 ... sage mode
 3. 3.
  önemli olan iç güzelliği şeklinde bile kurtarmayan mevzudur. içi de güzel değil ki. daha dün gibi hatırlıyorum ergenekon mevzusu başladığında elinde salladığı polis fezlekelerini. onlarca masum insanın kanına girdi feto yalakalığı yüzünden. şimdide kocişi ile beraber en büyük feto düşmanı ve hükümet sevicisi oldu. böyle insanların hiçbir yeri güzel olamaz..
  15 -3 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  Güzeldir net olarak gerçekten güzeldir. Bunu bir atatürkçü olarak söylüyorum. güzeldir ama içi kötüdür kendisinin.
  5 -1 ... jinn
 5. 5.
  Çok güzel değildir, ama gideri vardır. Ayrıca, kocası iyi vuramadığı için bu kadar çok kafa şişirmektedir. Onu benim elime verecekler, bak bakalım bir daha ağzını açabiliyor mu?
  3 -1 ... manofsteel
 6. 6.
  tayyip rejimini savunan değil nagehan bella hadid de olsa cadı sila'dan farksızdır nazarımda.
  2 ... gladyatorr
 7. 7.
  Güzellik görecelidir.
  Ayrıca güzelliği anlamlı kılan ve somutlaştıran unsur, kişinin duruşu, zihniyeti ve vizyonudur.
  Sonuç olarak, N. Alçı, güzel değildir hem de hiç!
  7 -1 ... zeytinyagli dolma kalem
 8. 8.
  içi de dışı da güzeldir.
  gittikçe de güzelleşiyor.
  rasim nasıl bir formül uyguluyorsa artık buna.
  -1 ... ne olursun guzelim sevsem seni
 9. 9.
  Sezar'ın hakkını Sezar'a vermek gerekiyor. ideolojik mevzuları bir tarafa bırakıp objektif olarak bakarsak evet oldukça güzel kadın ancak konuşmaya başlayınca olay bitiyor. Bu nedenle önemli olan konuşması olduğu için çok güzel olsa da bir hükmü yok.
  2 -1 ... sassanach
 10. 10.
  kendisi ergenekon ve balyoz davalarının en büyük savunucusudur. hani bugün fetö'nün yaptığını iddia ettikleri davaların. o davalarda yüzlerce insan darbeci diye yaftalandı. hatta yarbay ali tatar atılan iftiralara dayanamayıp intihar etti. bu kadın tüm bu olanlara çanak tuttu, alkışladı. şimdi hiç utanmadan eşiyle beraber lüks içerisinde yaşayıp akp yalakalığına devam ediyor.

  makam, mevki, para için vicdanını bir kenara bırakan, masum insanların hayatını harcamaktan çekinmeyen bir kadın güzel olsa kaç yazar?
  7 ... nadia nadia