1. 1.
    muhafazakar kesimin sesi soluğu yıkılmaz kalesi nagehan alçı bacının ziyadesiyle güzel olmasıdır, bunu kemalistler bile inkar edemez durumda şahsen ismail saymaz'ı dinlemek yerine nagehan bacıyı dinlemeyi tercih ederim.
    10 -5 ... kenan kilicdaroglu
  2. 2.
    (bkz: yaw he he)
    7 -3 ... timur cengiz hulagu
  3. 3.
    kemoşlar bakmasın sadece salihi amel sahibi müminlere özel;

nagehan alçı bacının çok güzel olması
    6 -5 ... kenan kilicdaroglu
  4. 4.
    Ağzından tek kelime çıkmadığı sürece son derece seksi bir kadın, yalan yok ama konuşmaya başlayınca dünya üzerindeki en itici kadınlardan biri oluyor.
    4 -1 ... sage mode
  5. 5.
    önemli olan iç güzelliği şeklinde bile kurtarmayan mevzudur. içi de güzel değil ki. daha dün gibi hatırlıyorum ergenekon mevzusu başladığında elinde salladığı polis fezlekelerini. onlarca masum insanın kanına girdi feto yalakalığı yüzünden. şimdide kocişi ile beraber en büyük feto düşmanı ve hükümet sevicisi oldu. böyle insanların hiçbir yeri güzel olamaz..
    15 -3 ... mel mel bakan gibson
  6. 6.
    Güzeldir net olarak gerçekten güzeldir. Bunu bir atatürkçü olarak söylüyorum. güzeldir ama içi kötüdür kendisinin.
    5 -1 ... jinn
  7. 7.
    Çok güzel değildir, ama gideri vardır. Ayrıca, kocası iyi vuramadığı için bu kadar çok kafa şişirmektedir. Onu benim elime verecekler, bak bakalım bir daha ağzını açabiliyor mu?
    3 -1 ... manofsteel
  8. 8.
    tayyip rejimini savunan değil nagehan bella hadid de olsa cadı sila'dan farksızdır nazarımda.
    2 ... gladyatorr
  9. 9.
    Güzellik görecelidir.
    Ayrıca güzelliği anlamlı kılan ve somutlaştıran unsur, kişinin duruşu, zihniyeti ve vizyonudur.
    Sonuç olarak, N. Alçı, güzel değildir hem de hiç!
    7 -1 ... zeytinyagli dolma kalem
  10. 10.
    içi de dışı da güzeldir.
    gittikçe de güzelleşiyor.
    rasim nasıl bir formül uyguluyorsa artık buna.
    -1 ... ne olursun guzelim sevsem seni