1. 20.
  Arkadaşlar boşuna uğraşıp da laf yetiştirmeyin. Şeyma subaşı'nın, ebru gündeş'in dahi şikayetçi olabildiği bir türden bahsediyoruz.

  Cahil ile sohbet olmaz. (:
  1 -1 ... dig bick
 2. 19.
  bak yine sayfalarca tartışılıyor.

  siz de evlenmeyin iq.
  2 ... mb isimli cocugun anilari
 3. 18.
  Feminizmi işine geldiği gibi yorumlayan kaypak dişi iddiası. Kimse kimseye nafaka falan vermek zorunda değildir. Kadın erkekle eşit haklara sahip olduğuna göre aynı zamanda eşit sorumluluğa da sahiptir. Bana göre kadınlar askerlik bile yapmalıdır hatta.

  Devamlı olarak kendilerini bir acındırma çabası... yahu kadınlar sakat mı, özürlü mü, geri zekalı mı? Neden erkekler gibi işe girip çalışamıyorlar? Nasıl erkek tek başına çalışıp geçimini sağlayabiliyorsa kadın da bunu yapabilir.

  Sanki erkekler çok rahat şartlar altında çalışıyor zannedecek duyan da. Yazın bile bok temizleyen, maden ocağında ya da inşaatta çalışan, dönercilik yapan bir sürü erkek var. Ben hiç böyle ağır işlerde çalışan bir kadın görmedim açıkçası.
  2 -1 ... lasseisflechas
 4. 17.
  bence çocuk varsa nafaka verilsin, çocuk kimde kalacaksa ona verilsin.
  1 ... nammu
 5. 16.
  işte ipnelik hep bu tipler yüzünden yayılıyor aq.
  ... mahmut sezar
 6. 15.
  iyi bir şey savunurken neden insan bu kadar yarak gibi konuşur?

  Siz anlamazsınız demiş bir de.

  Boşu boşuna nafaka ödeyen adamlar ölsün mü yani?
  -1 ... cok erken oten horoz
 7. 14.
  dinde, siyasette, milliyetçilikte olduğu gibi feminizmde de her şey paranın kokusunu alana kadar dedirten olay.
  1 ... natural born loser
 8. 13.
  Bir Kadın olarak katılmıyorum. ihtiyaç veya mağdur kadınlar elbette nafaka almalı ama normal şartlarda çocuk dışında bir kadının nafaka talebi bence haksızlık. Zaten Kadın çalışırsa nafaka talep edemiyor. Evlenirse nafaka kesiliyor. ihtiyaç durumundaki Kadınlar veya anlaşmalı durumlarda alıyor. karekteri olan biri ayrıldığı bir erkeğe zaten minnet etmez bana göre. Ne münasebet denir konu kapanır. Her insan elbette bir değil. Çalışamayacak durumda olan, yaşlanmış, zor durumda olan çok kadın var. Bunların iyi ayırt edilmesi gerek. Bu konuda hukukçulara çok iş düşüyor.
  12 ... lara croftt
 9. 12.
  insanın hakları doğuştandır. Ve kadınların doğuştan gelen "nafaka " diye bir hakkı yoktur.
  4 -1 ... bay friedman
 10. 11.
  Feminizm, kadınların haklarını tanıyarak bu hakların korunması amacıyla eşitsizliklerin ortadan kaldırılmasına yönelik muhtelif ideolojiler, toplumsal hareketler ve kitle örgütlerinden oluşan harekettir.

  madem eşitlikten bahsediyoruz feminist kardeşim, neden nafakayı savunuyorsun ? evlen boşan, yattığın yerden para gelsin. ne güzel dünya be
  2 -1 ... make it bounce