1. 1.
    Kelimeler kifayetsiz.

https://galeri.uludagsozluk.com/r/2130896/+

Beyin kanaması sonucu felç geçiren Erhan Canbulak (50), tedavi için Konya’dan Erzurum’a götürüldüğü sırada, bin 500 liralık nafaka borcunu ödemediği için hakkında çıkarılan arama kararı nedeniyle gözaltına alındı. Canbulak'ın sedyeye dönüştürülen battaniye arasında otobüsten indirildiği sırada yakınları isyan etti. Nafakasını ödedikten sonra 2 gece tutulduğu karakoldan serbest bırakılan, konuşma güçlü çeken Canpolak, dayak yemekten korktuğunu söyledi.

https://www.cumhuriyet.co...-gozaltina-alindi-1815813
    9 -1 ... traveler of secret moments
  2. 2.
    kadının beyanı esastırcılar hayde danssss...
    3 ... mavraci
  3. 3.
    Beyler yasalar size karşı! kesinlikle ve kesinlikle evlenmeyin!!!! iş resmiyete döküldüğü an yaprağı yedin demektir.
    3 ... liberter sosyalist
  4. 4.
    adaletın tecelli etmesı gereken kişiler keyif yaparken çaresizlere tecelli ediyor işte.
    ... birimza
  5. 5.
    Felçli bir adamı nafaka ödemediği için şikayet etmenin vicdani yönü yok. Vicdani kısmını bırak, Bu yapılanı mantıklı bir zemine bile oturtamayız. Sahiden çok yazık.

Ortak çocuk varsa ve kadın bunu bahane ediyorsa, çocuklarına tek başına bakacak psikolojiye sahip olmadığı için bence hakkında dava açılmalı. Çok ciddiyim. Felçli bir adamdan her ay para beklemek yerine çalışıp çocukları ile neden ilgilenmiyor araştırılması gerekiyor. Çocuk yoksa ve nafaka beklentisi devam ediyorsa tazminat ödemeli. Sonuçta maddi manevi şiddettir yaptığı.

Ha ben bu işlerden çok anlamam. Bence olması gereken bu. Ancak savcının verdiği karar nedeniyle olması gereken bu değilmiş, onu görmüş oldum. Garip bir sistem bu. Çözemiyorum.
    3 -1 ... ayi ailesinin evcil civcivi
  6. 6.
    adamın felçli olması durumunda nasıl nafaka bağlanabiliyor benim aklım onu almadı arkadaş. yüce devletimizin absürtlüklerinden birisi daha...
    1 ... zenn lavian
  7. 7.
    bakacağı yerde bir de nafaka davası ha! Vay be Allah herkesi vicdan merhamet sahibi insanlarla eş eylesin.
    1 ... judas
  8. 8.
    feministler : off ya olan kadıncağıza olmuş nasıl para alacak şimdi.
    2 -2 ... san fransisco niggasi
  9. 9.
    Asıl engelli kim acaba ? Diye dolduran hadise.

Bu nafaka meselesi yüzünden mağdur olan onbinlerce erkek var. Hukuk sistemi tarafından sömürülen onbinlerce erkek.
    1 ... tenet
  10. 10.
    Bu nafaka olayı yüzünden bütün millet zengin koca hayali kuruyor. Evlenip Ayrılınca ömür boyu maaşa bağlanıyorlar. Hiçbir erkeğe ise böyle bedavadan tek kuruş vermez kimse. Çok mağdur var büyük haksızlık
    ... lenova