1. 1.
    Portalusso.com kurucusu, girişimci, diş hekimi, araştırma görevlisi ve Dağ şirketler grubu yönetim kurulu üyesi.

    Oldukça cool bir adamdır. Sosyal medya hesapları aşırı pahalı fotoğraflar içerir. Enteresan bir adam. Birbiriyle bağlantısı olmayan bir çok sektörde iş yapar ve bunu anlamak güçtür.

    Kendisiyle instagram üzerinden yaptığım bir yazışmada ‘’ Diş hekimliği eğitimi alıp, araştırma görevlisi olarak çalışıp, nasıl egzotik aksesuarlar üreten lüks bir markanın kurucusu oluyor ve e-ticaret girişiminde bulunabiliyorsunuz, bu kadar işi nasıl aynı anda yapıyorsunuz?’’ adlı soruma şu efsane cevabı vermiştir;

    “bilgisayar ve internet ile 2000’lı yıllardan önce tanışma fırsatı yakalamış her genç insanın mutlaka bir girişim denemesi olmuştur. Bazı mesleklerin eğitimi küçük yaşlarda başlar, eğer şanslıysanız ve teknoloji sever bir babanız varsa, küçük yaşlarda size bilgisayar ve interneti hangi amaçlarla kullanmanız gerektiğini doğru metodlarla aşılamışsa, geriye sizin neler yapmak istedikleriniz kalır, benim iki mesleğim var. Teknolojiyi doğru kullan, araştır, ve üniversitede gerçek bir meslek edin. Hepsi bu kadar.”
    ... goregrind