bugün

yanlış hatırlamıyorsam kendisi bir zamanlar ezik sözlük yazarıydı. fazla girisi yoktu 10 küsür anca ve her giri sonrası saygılar derdi. farklı bir üslup, hayata değişik bir bakış açısı. hürriyet yorumlarında da sürekli bir saygılar yinelenmiş. bizden de saygılar. ne diyelim. hayat da ona saygı duysun.
"inek sahibine bin 800 YTL trafik cezası" haberine;

--spoiler--

bazı yerlerde görüyoruz tabelalar oluyor, efendim inek hayvanı çıkabilir, yola girebilir şeklinde. merak ediyorum, orada da bu işaretlerden var mıymış? sevimli işaretlerdir hani böyle üçgen olur, içinde inek resmi olur. eğer yoksa sürücünün bir kabahati yok. ama kabahatin çoğu da o zaman o tabelayı oraya koymayanların olur diye düşünüyorum. bazı yerlerde inek çıkabilirken bazı yerlerde çıkamaması düşündürücü. ama inek bunu düşünemez. emine ana'yı üzmeyelim, bir orta yol bulalım. saygılar.
--spoiler--

yorumunu yapan yüce sahsiyet. tornacıymış. cok sevdik kendisini.
''Hürriyet gazetesi artık benim yorumlarımı yayınlamıyor. Buradan tüm yetkilileri şiddetle kınıyorum. Yayınlamakta beis görmedikleri onca saçma sapan yorum varken özellikle benim yazdıklarımı yayınlamamalarını bana karşı bir tavır olarak görüyorum. Artık Hürriyet gazetesi adını hak etmemektedir. ''
http://benimsayfam.hurriy...ault.aspx?User_ID=7767992 adresinden yorumlarına ulaşılabilecek ulu yorumcu. acilen uludağ sözlük yazarı yapılması gerektiğini düşünmekteyim.