bugün

Hoş gelmiş doğan görünümlü şahin.

Yeni görünümlü eski.

Koştursun.

iyi eğlenceler.
yepyeni bir troll mü yoksa uçurulmuş bir trollün makyajlı kasası mı diye merak ettiğim kişimsidir.
formattan da yazarlardan da haberi olan yazar. eski şeysi neydi acaba? nick altlarında karşıma çıkıyor du bakalım. hoş gelmiş.
Gereksiz başlıklarla ilerleyen kişidir, niye gelmiş ?

(bkz: zarar ziyan insan)
74 kilo olan ve 1 ayda en fazla kim kilo verecek diye mıktarın oğlu cavit ile iddaya giren ve an itibarıyla kazanan yazardır.

oley . çok mutluyum sözlük.

ben 2 kilo almışım o gavat 4 buçuk.
Hoşgelmiş canısı.
Ver bi makas.
görsel
ara ara açık oylayan yazar sağolsun.zaman içinde hakkında karar vereceğim.
Degisik bir nicki var.hosuma gitti
Naci abi sırf ben sevineyim diye beni takibe alıp 12 entrymi seri oylamış. Canım ya bayılıyorum kendisine
Nick altına girmemi rica eder yazar. Ağanın kızına hava mı atacağımış ne.

Neyse iyi tırmalamalar.
Bir Entry sini açık oyladığım sonra eksiye çevirdiğim ancak onun artı oyladığımı düşündüğü ve 3 tane entry mi açık oylayıp takip eden mal yazar.
Bu sefer anladı galiba entry lerimi açık oylayıp eksileyen yazar.
(bkz: zaaa xd)
Bu yazarı görüp de silmeyen moderatöre selam olsun.
kimsenin facesi olmayan yazardır. şüphelenen varsa bdv de çalışan çocuklara diyebülir. naci abi falan falanın mı facesi diye. günahıma girilmesin allah götünüzde çıbanla çıkarıverir. görüsünüz o vakit.
(bkz: fake)
(bkz: feyk)

Lütfen olm!
Allah' ını seversen artılama!
Yeter aq!
güzel bir kişilik. tarz nickli yazarın ağır hayranıdır. severiz. açık ve net.
ilk defa bu sabah karşılaşmış olduğum yazar kişisidir.

Yeni gelmiş olması kuvvetke muhtemeldir.

Koşturunuz durunuz efenim.
hoşgelmiş sefalar getirmiş.
artıli bide fava ati. ( artılıyo bi de favlıyor.)

sebebi anlaşılamamış yazardır.
Hos gelmiş.
tek mal varlığı inekleri olan yazardır. zabah çekindik. meraya gidemeyalar çok kar var.

bakınca sizi hatırlayam diye en öndekinin adını uludağ koydum. bu bahar buza verecek

görsel
Favlar icin tesekkur ederim.
Naci abim sırf ben sevineyim diye entrylerimi favlayıp beğeniyor. Çok iyi bi abi, severim. Özel hissettiriyo adam!