1. 1.
  Bakan Albyarak'ın açıklamalarına göre 3.sü için Trakya bölgesinde karar kılınmış. Ülkemizin enerji satın alma problemini ortadan kaldırması ve caydırıcı güç olabilmesi adına gerçekler önemli adımlar bu nükleer enerji santrali projeleri.
  ... olm isine baksana
 2. 2.
  cehape adayı muharrem ince'nin karşı olduğu ancak ülkemizi enerji üretimi açısından büyük ölçüde rahatlatacak olan projelerdir.
  ... ne yiyek lan
 3. 3.
  cehape zihniyetinin karşı çıktığı bir başka dev projedir. Adamların işleri güçleri ülkeye faydalı ne varsa karşı çıkmaya. Vallahi olmasanız olur be
  ... respektfuul
 4. 4.
  Santrallerin bitip faaliyete başlaması ile ülkemizin enerji konusunda çok rahatlayacağını düşünüyorum. Açıkçası Avrupa'nın devleri, ABD, Çin, Rusya, Japonya gibi dev devlet kullanıyorken bizim bu zaman kadar başlamamış olmamız bile bir eksiklik. Neyese ki Ak Parti hükümeti sayesinde ülkenin bakış açısı da, ileriye dönük planlamaları da değişiyor, olması gereken hale geliyor.
  ... evlere senlikk
 5. 5.
  muharrem ince'nin ben bilirim, karşıyım dediği ama şüpheli olan bir nokta. Fizik bilen insan nükleer enerji'ye özellikle de ülke için enerji artısı yapacak olan, enerji satın almamız gibi saçma bir durumu ortadan kaldıracak ya azaltacak olan birşey için nasıl karşı olur anlaşılır gibi değil.
  ... goygoygoygoy