1. 0.
    gecenin 2 si izmirde narlıderede nöbetteyim, bir elimde sigara, bir elimde kahve, kulağımda kulaklık, g3 duvara dayalı, üstüne de miğferi asmışım ohhh kordonda takılıyorum sanki, devriye arabasının farları görünce hepsini yere attım allahtan o şekilde yakalanmadım ama olan oldu gitti bizim çarşı izni amk.
    3 ... mknopfler
  2. 1.
    Dumanını da pançonun içine üfler ki sigara içtiği belli olmasın. Ama unuttuğu bir şey var, o duman zamanla pançonun altından efil efil dışarı çıkar icerde bir şey yanıyormuş gibi.
    1 ... bana abi deme asuman
  3. 2.
    yerde olan her izmarit için şınav çekeceklerdir.
    2 ... jerry drake
  4. 3.
    Yakalanmamak kaydı ile askerin nöbette sigara içmesi serbesttir.
    1 ... denk mi denk
  5. 4.
    Birinin terk etmesine eylemesine gerek yoktur.

Asker dediğimiz şey sensin benim. insanız yani. 3 saat çaprazda ayakta kimse beklemez. Sigara da içerler, yaslanırlar, otururlar da.
    5 -1 ... masaimaranin en pic aslani
  6. 5.
    Ben içmedim. Karanlıkta sizi kabak gibi hedef yapıyor.
    1 ... jardani jovonovich
  7. 6.
    catisma bolgesindeyseniz direkt hedef gostermek isteyen askerdir. düşmanın icin direkt hedef olursun. bi de karsinda keskin nişancı varsa agzindan yedirir kursunu.
    1 ... 1inci geleneksel turnuva
  8. 7.
    Nargile mi icseydi? (bkz: hookah).
    2 ... kamerrrrrrr
  9. 8.
    maldır amk tam bir maldır bu amk şeyini iki saat içmeyince ölenini görmedim içme diyorlarsa içmeyeceksin kardeşim...
    1 -1 ... haslanmispatates
  10. 9.
    doğuda gece nöbetteyken 100 metreden alnının çatından vurulabilme ihtimali olan askerdir. Allah korusun ama tedbirli olmak şart.
    ... erbolatbatur