bugün

şu götürmez gerçektir. darwin 'in öbür tarafta yatacak yeri yoktur. bunca yıl insanları kaldırmış olduğunu ispatlayan bir topluluk: Mısır'da darbeyi destekleyenler.
evet şimdi kronolojik gelişim ile ele alalım.
M.Ö. 4500:
- (bkz: Senet), dünyanın en eski masa oyunu.
- (bkz: Fayans ve Seramik),
- tarihte bilinen ilk kumaş'ı üretmişler.
- Papirus bitkisiyle dünyada bilinen ilk kağıdı üretmişler.
M.Ö. 3000'li yıllar:
- Ondalık sistem'i ilk kullananlardır.
- dünyada bilinen ilk şarap mahzenleri.
- madencilik
- Gemi yapımı (bkz: Abidos) 'ta
m.ö. 2000'li yıllar:
- cerrahiyi kullandıkları belirtilmiştir.
- Sfenks , dünyanın(bugün dahil) en büyük tek taştan oluşan heykeli
- piramitler! (bkz: Djoser Piramidi), (bkz: Menkaure Piramidi), (bkz: Kırmızı Piramit), (bkz: Büyük Gize Piramidi)
m.ö 1800'ler:
-matematik ve geometri papiruslar.
m.ö 1250: dünyanın ilk bilinen ilk barış antlaşması...
m.s 2012: (bkz: domatesin hıristiyan olması)
m.s 2013: darbeye bağlı postal yalayıcılığı.
görüleceği gibi basitten karmaşığa geçiş olduğunu söyleyen darwin'in yanıldığını ispatlamış topluluktur Mısır'daki kardeşler.
not: akp' li değilim, Amerikacı hiç değilim. müslüman kardeşler? hiç hiç değilim. ateistim.
değişen bir şey yok, üç bin yıl önce de halk garibandı, bugün de. sadece artık başlarında firavun yok.
Türklerin de bir an önce ispatlamasını diliyoruz. Demokrasiye saygı.
(bkz: ironi)
su götürebilecek gerçektir.

o değil de ben şimdi ateist birinin darwinin öbür tarafta yatacak yerinden bahsetmesine takıldım.
devrim teorisini güçlendirmiştir.
insan ahlakını "oha amk, bu ne lan" diye isyan ettiren; adamın, ölen karısını sikebileceği yönünde fetva veren insanımsıların doğal seleksiyon ile ayıklanmasıdır.
buna göre; mısırlılar evrim teorisini ispatlamıştır.

ülkemizde ki ölü sikiciler "postal yalayıcısı" diye insanlara çamur atarak ağlamasın.

edibüdü: darvinizm, sadece bir tezdir. hoş, şahsım açısından tez bile değildir ya, neyse.