bugün

(bkz: cinsel ilişki)
hayatın idamesi için sürekli alışverişte bulunuruz gerek ruhen gerekse bedenen. alırız, satarız, seviliriz, severiz vs. hepsi zorunlu alışveriştir aslında.ama kimi zaman madden alışverişlerimizde müşteri ile satıcı arasındaki ilişki öyle göründüğü gibi değildir. durun lan ilişki dediysek kimin eli kimin götünde demedik. izleyelim:

m:..
s:..

m:bir de şunu deneyebilir miyim?
s:tabii ki buyrun? (al a.ına koyim bunu da dene)
m:size de çok eziyet ediyorum.
s:oyle şey mi olur efendim! işimiz bu.(siktin kafamı kadın! git de bir sigara içeyim)

giyim konusunda haklı olan yukarıdaki eleman büyük bir ihtimalle malı satamayacak üstelik 5 dk sonra aynı zevatın yan dükkandan elinde ayakkabı ambalajı ile çıktığını görecek ve gözlerinde en ufak bir insan sevgisi görülmeyecektir.

-----------

m:şimdi bu duş telefonlarının boyu aynı mı?
s:aynı abi.(ulan kör müsün. tutmuşum ikisini de 2 dakkadır elimde aşağı salınıyo eşeğin siki gibi. aynı ulan aynı tarak başı)
m:peki bunların debisi nedir?
s: höynnkkk.

-----------

s:buyur abla sebzeler yeni geldi hal den.
m:yok oğlum aldım ben sağol.(mal mıdır nedir.görmüyor mu elimde işte almışım zaten ağır taşıyamıyom. eşşeğin dölü)

-----------

m1:ben çay alayım.
s:peki efendim.
m2:ben de limonata soğuk olsun.
s:peki efendim.
m3:bu neli oluyor?
s:(ahan da yarrağı yedik.) buzlu efendim.buzun rende edilmesi ile hazırlanır ve içinde çilek, ahududu gibi meyve tatları ile kahve aroması vardır.
m3:Frappuccino nun çakması yani.eheheheh
s:(çakarsam sana şu köşedeki starbucks a kadar gidersin). hayır efendim ürünlerimiz orjinal olup patentlidir.
m3:yutmadım ama ben çay alayım o zaman.
s:(çayına da tükürmeyen ibne olsun profilonun ortasında gelen geçen pandik atsın.) peki efendim.

------------

ama en güzeli sevgidir. verirsin en masum halin ile karşılığında bir şey ummadan.