bugün

yoktur. her ritmli ses bir müziktir, amerikan arabası motoru sesinden veya tofaş sesinden hatta damlayan su sesinden hoşlanan bir insanın bile bir müzik zevki vardır.

edit: doğuştan duyma engelli kardeşlerimiz maalesef müzik zevki olmayan insanlardır. allah ımdan şifa diliyorum sizlere.

edit2: 2 tane seovi rahatsız. inanmayan adama lafım yok ama ya allah lafına bile tahammül edemeyen götler ya kendini ölümsüz ve sınırsız sağlıklı sanan engelli düşmanı ibneler ya da unutup sonradan edit olarak devamını girdiğim için eksileyen kendilerini hiçbirşeyi unutmayan, kusursuz insan sanan beyinsizler. üzülmeyin her 3 durumda da orospu evladının bayrak sallayanısınız.

2. edit için not: evet, eksi oy alınca edit giren yine benim var mı itirazı olan bir piç kurusu?
Kocaman bir "hiç"tirler.
(bkz: ismail yk dinlemek)
eski ve kaliteli şarkıcıları sevmezler.
müzik zevkleri, kendinin müzik zevki olduğunu düşünen insanlara uymayan insanlardır.
ajdar dinlerken kendini jiletleyenlerdir.
duygudan yoksun insanlardır.
hayattan keyif almasını bilmeyen insanlardır. Derhal bir sevgili bulup rakı sofrasında arabesk dinlemelidirler.
benliklerinin tam olarak oturduğu söylenemez.
kendilerine göre zevki olan, başkalarına göre olmayan insandır.

mesela takıntılıyım ben fix şarkıcı dinlerim. ancak çok sevdiğim bir insan şarkı önerirse dinlerim. yoksa standartlarımın dışına çıkmam.

genel olarak, müslüm gürses, duman, türk halk müziği şarkıcı ayırt etmeksizin, rammstein, tiesto, armin bunları tek liste halinde birleştirir, çalarım.

bi bakarım tiesto çalıyor, bi bakarım müslüm babaya geçmiş, sonra duman çalıyor, sonra tekrar müslüm, derken rammstein, armin. karman çorman dinlerim. insanlar anlam veremiyor bu halime ama dengesizim işte napim amk.

yani herkesin müzik zevki vardır. sadece başkaları anlamaz o zevkten.
tam anlamiyla eksik insanlardir. üzülüyorum.
Var böylesi.
ezhel mezhel dinleyen insanlardır.