bugün

Müzik kültürü kültür olalı böyle zulüm görmedi. Evet.
müziği gerçekten sevdiği için icra edene saygım var.

lakin günümüzde insanlarda kendilerine aslında çok da cuk oturmayan, bilgisayar oyunlarındaki rütbe kazanma gibi özellik yükleme gayretini tespit ettiğimi ifade etmek istiyorum.

yani artık bir şeyleri sırf sevdiğimiz için yapmaktan ziyade, insanlara bunu yaptığımızı göstermek için yapıyoruz gibime geliyor.

kendimizi bir şekilde böyle sonradan edinme ve üzerimizde emanet gibi duran donanımlarla donatıp yükseltme ve sevdirme veya pazarlama gayretimiz var.

evet .
görsel
Elektro gitar ve klarnet çalan ve bunların hem eğitimini almış ve hala kendini geliştirmekte olan birisi olarak aralarında bulunduğum gruptur.
Gitar evet iyi güzel jammimg falan ama klarnet demek his demek lan duygu demek...
Müzik eğitimi almayı kültürlü olmaya bağlayan bir adet yazar içeriyor başlık. Hayat ne kadar garip değil mi?
böyle müzik böyle kültür olmaz olsun*
bir de düzenli,hayatının parçası olarak spor yapıyorsa sağlıklı da olur.
Müzik kültürü olan yazarlardır.
Görsele gelince, kuyruklu piyano olmadığı sürece cık hiçbir karizması yok kardeş.
önce piyanoya baktım.
sonra starbucks reklamına gözüm kaydı.
sonra tipe baktım.
bastım kahkahayı.
ve eksiyi.
Sözlükte fotoğrafını paylaşan mal yazarlar değildir.
Bir yandan piyano çalıp bir yandan kahvemizi yudumlayıp elit ve de yetenekli ve de kuğul bir insan olamadık ya allah bizi de bildiği gibi yapmış.
imrenerek baktığım insanlardır.
müzisyen adamdan kimseye zarar gelmez.
tebrik edilesi insanlardır.
hiç eğitim alası varmış gibi görünmeyen görsel.
güncel Önemli Başlıklar