bugün

yeni nesil justin bieber selena gomez seviyo ne klasik müziği ne salavatı.
ideolojik bir tercihtir. Siz ne tercih ederseniz edin masa başında. Bu gençlik bu vakitten sonra o müzikleri dinlemez ve yapmaz zaten. Ancak kendinizi kandırırsınız.
kudurdukça kuduruyorlar... Dinamit patladığında azınlık olanın kendileri olduğunu anlayacakları zaman çok geç olacak.

Bu adamların kin ve düşmanlıktan başka şeyleri yok. Mustafa Kemal yeşili seviyor diye ellerinde olsa tüm dünyadaki ağaçları yok eder bu pezevenkler...

gel de böyle bir organizmaya düşman olma. Ben 15 senede cehaletin ne berbat bir şey olduğunu anladım. insan yaşlandıkça yumuşar derler ama ben tam tersi bu adamlara hiç ama hiç acımıyorum.

o çok nefret ettikleri batı ve onun kuklaları tarafından gebertilirken adeta zevk alıyorum.
Mustahak amq bu ülkeye. Hadi şimdi tek bir ağızdan kol kola zikir çekin. Derler ki müzik haram, herifler ilahi rap bile yaptı. Valla bak geçen ulucami nin orda sıralı takke-tekke satan dükkanın birinde çalıyordu.
Her yere dini şeyler yerleştiriyorlar.. Allahım ülke nasıl iranlaşıyor böyle yavaaaş yavaş. ince ince eliyorlar.. Salavat ne ulan? Gidin camide orda burda dinleyin bu ne öğrenciler müzik dersinde yok salavat yok ilahi dinlemek zorunda mı?
salavat-ı şerifenin en iyi hangi makamda okunacağını, okunduktan sonra anlayanların devam edeceği derstir.
Nasrettin hoca fıkrası gibi güldürürken düşündüren bir olay.
yanlıştır.

ama sadece batı müziği öğretilmesi daha büyük yanlıştır.

5000 yıllık üstün türk ırkının müzik tarihi öğretilmeli.
bu tür haberlerin temelsiz ve algı amaçlı yapıldığını düşünüyorum.
yobazların yaptığıdır. evet.
güncel Önemli Başlıklar