tahayyül edemiyorum.kendisinin yerinde olmak istemezdim şimdi.atatürk'e dost, allah'a düşman oldun. yetmedi, rakı sofralarına meze oldun. yıllarca sesinle erkekleri tahrik ettin, 90ında saçını kızıla boyatmayı ihmal etmedin. ölüm döşeğine düştün, benzemez kimse sana dedin. maddeye taptın, ahreti unuttun.merak ediyorum, münker-nekir'e nasıl hesap vereceksin. senin hesap rakı sofrasının hesabı gibi kabarık olacak müzyen abla. dokuz tahta altında hesap çetin, uzun, karanlık.
gece gece anana sövdürmek mutlu mu ediyor seni orospu çocuğu?
Cahil küstah Terbiyesiz saygısız edepsiz ahlaksız umarsız pervasız patavatsız hatta namussuz bir nesil yetişiyor. Herşeyi ve herkesi eleştirmeyi soruşturmayı sorgulamayı yetmedi yargılamayı cezalandırmayı kendisinde hakk zanneden densiz bir nesil. Eskiden aile terbiyesi vardı. Çünkü ailede büyük küçük vardı. Dede nine, amca hala, dayı teyze vardı. Eee günümüzde kalmadı bunlar. işte böyle haddini bilmez terbiyesiz insanlar peydah oldu.

Bunu da kim peydahladıysa artık. Ninesi yaşındaki vefat etmiş bir büyük sanatçının (yada başkalarının) arkasından konuşmayı marifet zannediyorlar bunlar. Bunlar son zamanlarda mantar gibi türedi. Niye biliyor musunuz, kimse bunları dövmüyor da ondan. Alıcan eline odunu, ağzını burnunu kırıcan. Dağıtıcan suratını çarşamba pazarına çeviricen. Çekicen kameraya bunu vericen youtube. ibreti alem olsun millete.