bugün

çoğu müslüman arkadaşın yaptığı şey. ama sorarsanız nasılsa cennete giriş garanti. yerleri reserved.
(bkz: SiKTiR LAN)
Ye aslanım ye! Nasılsa şefaat haktır ve peygamberimizin şefaati büyük günah işleyenler içindir. * * (bkz: adam torpilli beyler)

not: müslümanım.
akp'nin ihtisasıdır.
müslüman olup her haltı yiyenlerin yanında müslüman olmayıp her haltı yiyenler daha çok bulunur piyasada.
örneğin bunlar kendilerini iyilik timsali olarak görürler.
başta müslümanlar olmak üzere tüm inançlı insanları birer barbar olarak görürler.
devekuşu olmaktır efendim, nefsine hoş gelen her türlü fiili işler hatta bazıları "ya şuda mı haram olur bu devirde geçin bu kafaları" der. ama deyneğin ucunu yakınlarında hissettikeri zaman abicim bizde müslümanız hatta benim dedem hacıdır söylemlerine girerler, yani ibadet yükünü taşı denince ben kuşum nasıl taşıyayım diye kanatları açar, hadi o zaman uç deyincede ben deveyim der ondan da kaçar işte böyle kişilerdir. Ama akıbetimizi en iyi Allah bilir bir intibah bekliyoruz yaradandan.
müslüman halkın çogunun yaptıgı şey. müslümanlık çok hoşgörülü ve yardım sever bir dindir. egerki herkes gerçek bir müslüman olsaydı emin olun (#17969441) bu tür olaylar yaşanmazdı.
Müslümanım deyip her haltı yemek artık " Fiilen Gavur , Ruhen Müslüman " olmaktır. çevremizde böyle kişiler ile dolu.