bugün

Durun müslümler hemen linç etmeyin müslüman geri zekalı demiyorum müslümanlar içinden de nadir olsada zeki insanlar çıkar ve genelde bu insanlar seküler insanlardır. Örnek olarak aziz sancar allaha ve muhammede inanıyor inanç boyutunda kalır ben aziz sancarı allahuekber deyip kafa keserken yada 6 yaşında ki bir bebeye hallenirken hayal edemiyorum.
ibni sina farabi biruni vs. Bunlar zamanın devleri peki müslümanlar mı değiller çünkü bu dahiler antik yunan felsefesinden beslenirler. Büyük islam sosyoloğu ibni haldun mukaddime isimli eserinde insanın maymunlar şubesinden çıktığını söyler.
Dünyada hala mensuplatı birbirini öldüren tek din niye islamdır? Mesela hristiyanlıktada oldu mezhep savaşları avrupada kan gövdeyi götürdü ama şimdi bakarsak huzur merkezidir savaştan kaçan müslümanların tek hedefi avrupaya gitmek gavur diyarları müdlüman diyarlarından daha güvenli ve müreffeh.
Huzur islamdaydı değil mi? I dont think so.
Da yı ta yı falan bilemiyorum kafamda deli sorular. Zeka falan emin değilim "ta" dan sonra bir hüzün çöktü. Cahilliğiniz üzüyor beni yapmayın
çok da mı hiç de mi?
kuranı yazabilmek sadece zeki olmayı değil deha olmayı gerektirir bence.
Kuranı yazabilmek şizofren olmayı gerektirir her yeri çelişki o kitabın.
gayrimüslimlerin zeka küpü olmasındandır.
sen de hergününü bunu kanıtlamak için uğraşarak ne kadar zeki olduğunu belli etmesen olmuyor.
Boşluk da yazacak kadar beyin yoksa...
Günümüz için geçerli bugün islam dünyası ortaçağı yaşamaktadır.
Küffara dert olmaması temennimdir.
güncel Önemli Başlıklar