bugün

Ne alakası var müslümanlıkla her insan yıkanmazsa pis kokar. Müslümanlığa laf olsun da nasıl olursa olsun. Sözlük bilgisiz, cahil, normal düşüncelere sahip olmayan insanlarla dolu.
kesinlikle doğru bir önerme ve analitik kalitesi üst seviyelerde seyreden bir tespittir. hindistanlı sai babaya tapan mis kokulu bir arkadaşım vardı. iki hafta önce müslüman oldu. yanına yaklaşamyoruz, peynir gibi kokuyor terbiyesizim. müslüman olduğuna olacağına bin pişman garibim.. önceki dinine geri dönebilmesi için gerekli mercilerle temaslara başladık, resmi işlemler biraz sürebilri dediler. şimdilik bir alana bir bedava parfüm sektörüne para kazandırmaktayız arkadaşımızı bu kötü durumdan kurtarabilmek için. buradan yetkililere sesleniyorum!!

edit: bu dangoz din düşmanlarını rehabilite edebilecek bir yöntem geliştirin lütfen.
mis gibi gül kokan tenimle bizzat çürüttüğüm tespit. tenimin kokusunu alan vazgeçemez. adımı unutur kokumu unutamaz.
(bkz: Ahirette görülecek inşallah şu dediklerinizin hesabı)

Cehennemde pis kokuyu tadarsınız.
camiye abdestisz giren danaların ayaklarının koktuğu gerçeği yüzünden sultanahmet camiinden soğudum açıkcası. ve abdestiz girenlerin çoğu turistti. yani her insan leş kokar yıkanmaz ise.
yahudi beyanatıdır.
Müsümanlar pis kokar diyorlar haşa. Sanki müslüman olunca bir anda pis kokmaya başlıyorsun. Git yıkan temiz kok. Ne alakası var inançla.
beş vakit abdest alan bir insan nasıl pis kokar lan saçmalamayın.

sen her tarafı apış arası kokan ateist metalci gençlerle tanışmadın heralde hiç.
şimdi bu ter bezleridir, salgı hücreleridir, kıldır tüydür zarttır zurttur sadece müslümanlarda mı var ben tam anlayamadım müslüman olmayanlar kokamıyor mu ki herkes kötü kokmuyor aslında kimse kokmasın da zaten.
bir taraflarını yıkamayan gavurlardan iyi koktukları kesindir.
(bkz: araplar haşlanmış tavuk gibi kokuyor)
avrupalı turist kafilesinin ortasından bir geçmemiş kişi görüşüi. Şahsen ben bir defa hollandalı bir kafilenin ortasından geçtim. Ovvvvv aman yarabbi yok böyle bir bok kokusu.bildiğin adamlar bok kokuyor lan. Hayır duyardık tuvalet adabı olmadıklarinı ama bu oadar da olmaz.
Eski avrupalı cahiller banyo nedir bilmezken osmanlı dan öğrendi. şimdi çıkıyor bazı tarihten habersiz gerizekalı insanlar efendim müslümanlar pistir diyorlar. Banyo kültürü müslümanlardan çıkmış bir kültürdür. Açın biraz ansiklopedi veya tarih kitapları karıştırın. Öyle klavye başında olmuyo bu işler.
Insanlık adına hiÇbirşey yapmamış ama mesele dini görevlerini yerine getirmek olursa dağbaşında da olsa abdest almayı başaracak zihniyete sahip kişilerin olmaları güzel ancak iÇlerinin lağam gibi kokmaları da bi o kadar kaygıverici bi durumdur.
Götünü bile yıkamayan ecnebilerin daha temiz olduğunu gösterme Çabası ama nafile. Hayatı filmlerden öğrenen insan saÇmalamasından başka bir şey değildir. Yabancı kızla takıl sen göreyim seni kezban diye alay ettiğin türk kızını mumla ararsın. Ama yok siz Çok bilmişsiniz zaten bu memlekette Çok bilmişler iki şeyle uğraşıyor sadece. (bkz: türklük) (bkz: müslümanlık)
o kadar kişiyi nasıl kokldığı belli olmyan bir kişinin attırmasıdır.
Avrupada hristiyanlar arasında Temizliğin zenginlere bile has bir durum olmadığı zamanlar dahil, tepeden tırnağa bütün müslümanların öncelikle temiz olması gerektiğini öğütleyen bir dine inananlar iÇin böyle birşey yazmak anlamsızdır.
(bkz: MiDEMi BULANDIRIYORSUN).
müslüman pis kokmaz mis kokar, ama gerçek anlamda kendini allah'a adamış müslüman mis kokar. yoksa sözde müslüman olup ta islamın herhangi bir şartını yerine getirmeyen adamın neresi mis kokacak? elbette pis kokar o zaman.
araplar turklere oranla daha pis kokuyor. turkiyenin dogu tarafida diger yerlere oranla oyle. sebebide kuyruk yagi, sogan ve sarmisak cok tuketmek. yanlis anlasilmasin doguyu kucumsemekten degil. bende doguda yasiyorum.
(bkz: parfümü fransızlar neden buldu)
bir yavşağın kışkırtma amaçlı mal beyanatı. pis kokmanın bir dinle ne alakası var lan göt. insan biyolojik olarak birsürü salgı salar dış ortama. bunların bir kısmı da teninde birikir. biriktikçe de koku yapar. bu kokuları bastırmak için ya yıkanıp bu pislikleri bedeninden uzaklaştırırsın ya da yıkanmaktan erinip kutu kutu parfümleri üzerine boşaltarak bu kokuyu bastırırsın.
müslümanların mis gibi koktuğunu savunmuyorum. bir insanın kalbindeki ve beynindeki düşüncelerin-inançların beden kokusuyla alakasını kuramadım amk. kaldı ki müslümanların büyük çoğunluğu günde beş vakit namaz kılıyor(kılmayanlar da var). bu da günde beş kere abdest almak demek. her abdest alışında koku olabilecek birçok noktasını yıkaması emredilmiş zaten. ağız,kulak(iç ve arka) ve ayak en önemlisi burada. en çok koku oluşturan noktalarımızın başında geliyor buralar. e arkadaş bunları hergün beş kere yıkadıktan sonra nasıl koku olmasını bekler bir insan. sen daha götünü kaşıdığın elinle yemek yiyecek kadar pislikken günde beş kere lokal temizlik yapan insanları pis olmakla nasıl suçlayabilirsin lan yavşak.
kaldı ki islamda bir de gusül diye bir farz var. alışkanlık olarak bir çok müslüman her banyo yaptığında her duş aldığında banyodan gusletmiş olarak çıkar. e normal bir insan en az haftada 3-4 hadi en kötü 1-2 kez banyo yapmakta. artı guslü gerektirecek bazı halleri de katarsak bir müslüman haftada 3-4 kez tüm bedenini suyla temas ettirmekte. bak yine müslümanlar senden temiz çıktı beynine koyduğum.

evet topluluk içinde kokusundan rahatsız olduğumuz birçok bireyle karşılaşıyoruz. bunların içinde elbette müslümanlar da var. ama pis kokmayı nasıl bir dinle özdeşleştirebiliyorsun lan.
insan yıkanmazsa kokar açık ve net.

tamam sövmeyeceğim aq
müslümanları karamayi kendine borç bilen ermeni siçmigi.
sen günde yüzünü 2 defa yıkarsın ama müslüman ayağını günde 5 defa yıkar, şimdi senin yüzün mü yoksa müslüman'nın mı ayağı daha temiz

ayrıca insanın pis kokmasının din ile bağdaştırmak kadar da mantıksız bir düşüncede yoktur.
müslümanlık değil de ortadoğulu olmakla ilgili bir durum. aksini iddia eden toptur.
güncel Önemli Başlıklar