bugün

çok görülmeyen durumdur. bir iki maymun - insan ve din hocası öğrenci bayatlığında diyalogdan öteye geçememiştir. ama normalde bir durumdur. bir ateist olarak ateizmle dalga geçilmesi beni germez, hatta geyik harlıysa ben bile katılabilirim. ama yapamazlar, islam izin veriyor, ate'ler izin veriyor ama yapamıyorlar işte.

ama tersi durumda müslümanlar hemen hassaslaşıyorlar. vay bize hakaret ettiler, vay bizi bile güldürdüler diye veryansın ediyorlar.
Pek olmayandır ayrıca Ateistlerin kutsal saydıkları herhangi bir şey olmadığından müslümanların dalga geçmelerini çok önemsememektedir. Ancak aynı ateistler dalga geçiyoruz diye hz muhammed'e muhammed gibi seviyesiz hitaplar ederek saygısızlık ederler. Onlara göre hakaret değildir, zaten onlara göre en akıllılar da onlardır.
ateistlerin olmadığı yerlerde görülür.

ayrıca ateistlerin kutsalları vardır. örneğin insan; özellikle mazlumlar, masumlar ateistler için genelde kutsaldır. yani ateistlerin kutsal saydığı şeyler gerçektir. ateistin kutsalı olmaz diyorlar, gelde taşak geçme şunlarla.
edep ölçüsündedir.

'' ahaaah darwin müslümanmış''

nasıl dalga geçtim ama.
normaldir hatta olması gerekendir.geçsinler yani ateistler açısından sorun olacağını sanmıyorum.he ayrıca muhammed'e muhammed demek saygısızlık değildir.hakaret görmemiş olmak gerek buna hakaret diyebilmek için.