bugün

kendi dinlerini rahat rahat yaşamalarına imkan tanıyan, ülkenin kurucusuna, ölmüş bir adama arkasından ağza alınmayacak iftiralar atmalarıyla görülebilecek gerçek.

utanmıyor musunuz amk? sizin dininize göre iftira günah değil mi? ölünün arkasından kötü konuşmak günah değil mi? amk ikiyüzlüleri..
recm, dinden dönenin başını kesme, çocuk yaşta kızlarla evlenme, müslüman olmayan kadınları taciz ve tecavüz etme, 4 eş alma gibi gelenekleri göz önünde bulundurulunca anlaşılabilen gerçek.
gerçek islam bu değilcileri ortaya çıkarmış olan gerçektir. peki gerçek islam nerde amk? *
yanlıştır,ahlaksız olan yobaz gerici göt kıllarıdır.
ama onlar gerçek müslüman değil kiiii. ah o gerçek müslümanları bi görebilsek.
her insan değişik karakteri vardır , insanlık diye birşey var , dine bağlamak yanlış.
demek ki hiç müslüman kemalist yok. burdan bunu çıkarıyoruz. *
yaptiklari babanin oz kizina sehvet duymasi haram degil aciklamasi ile pekismis gercek.

birazdan efendim gercek islam bu degil hede hodo diye gelirler yine.

daha kac tane delil gostermemiz lazim bilmiyorum ki arkadas.

bi bitmediniz.
zalimlik ahlaka dahilse evet müslümanlar ahlaksızdır.

genelleme yapıyorum çünkü birileri kendini dine dayandırıp zalimlik yapıyorsa ve ben okuduğumda o dinde bu zalimliğin karşılığını görüyorsam gayet o dine inanan herkese böyle bakabilirim.
su götürmezdir. Ama ahlak satma konusuna gelince de birinciler. Türkiye ve çelişkiler...
Ateistlerin veya din düşmanlarının uydurdugu saçma sapan cümle.
Gözünüzü haramdan sakının diye ayet var zina ve şehveti de haram olarak bize sundu kur-anı kerim...

Biraz mantığınız varsa ve kur-an-ı kerim-i anlıyor iseniz onun ne kadar saçma bir şey olduğunu anlarsınız.

Pire yüzünden yorgan yakılmaz.

Ateistler kıçıyla vazo devirse evren bana işaret verdi diye dolaşacak biz bir şey diyor muyuz ?
''ben güzel ahlakı tamamlamak için gönderildim.''diyen peygambere tabi olan insanları ahlaksız olarak nitelemek sadece hezeyan ve iftiradır.
tabi uçakta seks yapmıyoruz değil mi o yüzden.
----
sözlükçülerin seks yaptıkları en ilginç yer #30854011

ucagin tuvaleti.

cok heyecanli ve atesliydi.

ancak cabuk olmamiz gerekiyordu.

hala hatirladikca biraz sey olurum.

neyse anladiniz siz.

edit: kiskanan arkadaslar eksi butonuna abanmis. haha.
-----
yok biz kıskanmıyoruz merak etmeyiniz. rahat olun. yanlız herhalde prenses diana duysaydı kıskanırdı. bize de ahlak dersi vermeye devam edin.
Bütün pis olayların genelde islam olan yerlerde olmasıdır.
her müslümanı bir tutamazsınız. şimdi şeriat gelsin 4 kadın alayım diye bekleyen yobaz, ibişle biz bir miyiz?
kur'an'daki müslüman ve mümin kavramlarını öğrenin, sonra da müslümanlara bok atmaya kalkmayın.

çevremizde kur'an'a uygun gerçek mümin olsaydı, bu rezillikler olmazdı.

müslüman, ahlaksız değildir. ahlaksız ise tehhid problemi taşımaktadır.
aklınca genelleme yaparak iç aleminde yaşadığı inanç sıkıntılarını bertaraf edebileceğini sanan kişilerin bahanesidir.
Olmayan gerçekliktir. iki üç tane bozukluk gördün diye tüm Müslümanlara bunu genelleyemezsin. Zaten o senin gördüğün kişi ya da kurumlar da gerçekten iman etmiş islamı yaşayan kişiler değildir. En ufak bahane için Müslümanlara bok atma.