bugün

bunu okuyan müslüman irkildi, sinirlendi ve muhtemelen özüldü, ama kuranda inanmayanlar için yazılan buna benzer onlarca cümleye saygı duymamızı bekliyorlar.

tuhaf değil mi,

evet bu yazıyı ben yazdım, ve saygı duymak zorundasınız, zira bu benim tabii olduğum bir şey.

Tevbe/5:
"Haram aylar çıktığında artık inanmayanları bulduğunuz yerde öldürün, onları yakalayıp hapsedin"
batının gizli gündemi. arakan da soykırım yapılır ses çıkarmaz onlar.
müslümanlar, onların eğlenceye dayalı, yiyip içip afrika daki açları şeylerine bile takmadıkları dünyaları için tehdittir.
bismi tapmadiyentanri rahman rahim

''Müslümanın boynuna vurun'' sadaka tapmadiyentanri il azim.
neden mi ? çünkü bu benim inancım, saygı duyun.

nasıl duyguymuş,

''müslümanları evlerinden çıkarın''

''tek bir müslüman kalmayana kadar savaşın''

neden inancıma saygı duymuyorsunuz ? ben buna inanıyorum.
" Ordular ilk hedefiniz akdenizdir ileri "

"M. Kemal kan dökmeyi ve savaşı çok mu seviyordu acaba?" Nın
Düz mantığı.
müslümanlar saklanıyormuş da bulacaklar mış .

bir an önce bulsanız diyoruz ama piyasada kimse yok . müslümanlardan ne kadar korktuğunuzu çok iyi biliriz . maşa tutmayı iyi bilirsiniz değil mi ?

maşalar sizin yerinize pislik çıkarıyorlar değil mi ?

klavye de bir maşa sizin için değil mi ? ama bak o maşadan bizde de var şimdi nasıl olucak . bir kelime yazıyorsunuz 10 bin kelime okuyorsunuz nasıl olucak bu işler ?

zamanı gedliğinde biz sizi o gargat ağaçlarının arkasın da bulduğumuz zaman sizin için çok ama çok geç olmuş olacak değil mi ?

yok yani bunu da gayet iyi biliyorsunuz . ama zihniyetiniz son nefesinize kadar pislik yapmayı emrediyor değil mi ? çünkü beş para etmez hayatlarınızı pislik yaparak kazanıyorsunuz da ondan .

dikin dikin bol bol gargat ağacı dikin . onlar elbet dile gelecek allah ın izniyle .
Bunu okuyunca hiç de üzülüp irikilmedik. Konuyu açan fikirsiz sana söylüyorum. Kur’an’a merak salıp burada meal yazıyorsun ama onun ne maksatla indiğini araştırmaya aklın yetmediği için salakça başlık açıp gereksiz mücadeleye girmişsin. Tamamiyle düz mantık düşünülen bu tür şeylere karşılık vermeye hakikaten lüzum yok. Zannediyorum ki dikkat çekmek için açtığı konuya yorum yapılsın diye böyle bir işe kalkışmış. Cahile laf anlatacağına he he sensin deyip göndereceksin.
müminlerin sinirlendiği başlıktır, bu yazılar süper kutsal yüce ve çok sayın allah ın inanmayanlar için sunduğu yazıların müslümanlar a uyarlanmış hali, iş inanmayanlar a gelince ''saygı duy'' size gelince, 'buradayım gel' lanet müminler sizi.
bakınız parantez içinde yola çıkıyor ve yerine kullanabileceğim birkaç gün sonra olacak muhtemelen kişisel bakım ürünleri makyaj ürünleri için öneriler cinsel ilişki sırasında kadınların aklından bile geçirme ve bu çalışmalara başladı mı yoksa bekle bakalım neler olacak elimde değil mi sen benim Ankara biletimi almış mıydın bu kadar da nahoş hisleri aksettiren bir şekilde planlamamızı yapıyoruz.
Yine biri yalnızlıktan kuduruyor. Vallahi acıyorum bu arkadaşlara. Yok mu tedavisi. Bakın zerre aşağılama derdim yok. Bi yardım eli uzatan yok mu? Hadi ben yavşağın tekiyim eş dosttan ötesini tanımam. Ama yok mu bi insan evladı be? Ya da devlet baksın bunlara. Kurum kursun. Eğitimciler ilgilensin. Bakın ciddi toplumsal bir sorundur bu. Ben işim dini kısmında değil sosyolojik kısmındayım. Illa imana gelsin demiyorum ama bu tipler toplumdan kendilerini dışlıyorlar. Günah mıdır bilmem ama yazıktır. Ayni toplumda yaşıyoruz, sisteme tutunamayanlar üzerinde hepimizin vebali var.
"Müslümanları bulduğunuz yerde öpün, güldürün" olsa daha çok panik yaratabilirsiniz.

savaş, ölüm, boş beleş manasız ciddiyet, hayattan zevk almama tarzında bir öğretinin karşısına onların tam da istediği, anladığı frekanstan yayın yapıp "öldürün" diye çıkarsanız rahatsız olacaklarını zannetmiyorum. hele beklediğiniz gibi "empati" falan hiç yapmayacaklar: teyit edilmiş olacaklar.

ancak hiçbir zaman unutulmaması gereken bir gerçek var: o müslümanın içinde, arkasında, derinliklerinde bir yerlerde bir insan gizli. ona ulaşmak için öndeki yeşil duvarın ötesine değişik fikri renkler salıverin.
güncel Önemli Başlıklar