bugün

ulan adamların bir tehdidi ile rte kuzu kesiliyor. rahip brunson olayını hatırlayın onlar teknoloji ve silah sanayi olarak bizden bir 50 yıl önde. babayı fetih edersinzi ancak.
kaynağı hadis-i şerif'e dayanan durum. hangi roma fethedilecek sorusuna önce doğu roma buyurmuştu hz. muhammed (sav). bu fetih olacaksa kılıçlı kalkanlı, silahlı barutlu olacak diye bir şey yok elbette. bundan 100-200 sene sonra misal oralarda iç savaş çıkmayacağı ne malum? bu dünyada hiçbir şey imkansız değildir.
görsel
sonunu düşünen kahraman olamaz. türkün kanında vardır çılgınlık.
Tutmayın küçük enisteyi.
Bizimkiler hala ehli kitap insanların üzerine gitme derdinde asıl doğuya bakın siz anuna kodumun salakları.
Tayyip müstehak bu kitleye.

Aç zebil gezdiriyor milleti, araya çakma bir destan. Kıçında donu olmayanlar kazlıçeşmeye yenikapı ya.
Önce viyana. Herşey sırayla..
Geleceği Allah tan baskasi bilemez diyorlardı olum biri de demiş Hz Muhammed söylemişti diye sdgkdsk.
Zulüm 1453 te başladı diye anıranların pek tabii ki zoruna giden mesele.

Ayasofya camiye rücu olunca kemalist hainlerden çıkan çingene yaygarası Yunanistan'dan bile çıkmadı...

Havaya girdi dediğiniz adamlar ülkede sistem değiştirdi, 2 gün önce Ayasofya müzesi garabetinin nalları dikildi; pkk, iyi parti ve mikrop yuvası chp seve seve kolkola girip her türlü fırıldaklığı çevirdiler.

iktidarı 20 yıldır islamcılara kaptırmışsınız. Atatürk ve CHP'yi Kürtlerle Aleviler ele geçirmiş.

Darbelerden başka siyasi varlığınız yok!

Toplumda karşılığınız yok!

100 yıllık Cumhuriyet döneminde kahpelikten başka en ufak bir marifetiniz yok!

Acınacak Halinize bakmadan horozlanıp duruyorsunuz.

Alayınızı toplasak bir köksal baba etmezsiniz.
O biraz zor.

Fazla söze gerek yok aslında.

Müslümanlar kendi içlerinde ödlerinden uydurdukları mezheplerle birbirlerini yedikleri sürece bunlardan bir şey olmaz.

Müslümanlık öyle bir din ki, birlik-beraberlik yok bu dinde.

Bunu neye dayanarak söylüyorsun derseniz, yakın tarihimizde iran'ın ne denli Orta Doğu'yu mikser gibi karıştırdığını ve buna ses çıkarmayan ülkeleri örnek olarak verebilirim sizlere.

Yemen'de kıyım yaptılar, Irak'ta kıyım yaptılar, Suriye'de kıyım yaptılar ve Sünni nüfusu inanılmaz derecede azalttılar.

Hatta yok boyutuna getirdiler.

Buna ses çıkaran kaç ülke oldu peki?

Eh...

işte diyorum ya, dünyada bu kadar istismar edilmiş bir din yok.

içimizdeki Şiilerin zamanında atalarını devşirdiği Alevi kardeşlerimizin davranışlarına bakarsanız da bunu çok net anlayabilirsiniz aslında.

Zamanında Osmanlı Dönemi Viyana kapılarına dayanmıştık.

Sonrasında ne olmuştu?

Aleviler ve iranlı Şiiler arkamızdan isyan başlatmıştı.

Ali'nin yaptığı Beni Kureyza Yahudi kabilesi soykırımı yüzünden, Abdullah ibn-i Sebe adında bir Yemen Yahudisi, tamamiyle Ali'den intikam alma amaçlı Şiilik diye bir mezhep atıyor ortaya ve de iran da bu mezhebi zaten ilk defa yenildikleri bir millet olan Araplardan nefret ettikleri için benimsiyor falan.

Geldiğimiz nokta bu.

"persler yüzyıllarca bölgelerinde önemli bir güç oldular, asla istila veya boyun eğmeye maruz kalmadılar bu onları mağrur bir millet yaptı.

persler Muhammed'in ve Ali'nin ırkı ve milleti olan arapları kendilerinden aşağı görürlerdi, onları yağma yapan çapulcular olarak tanımlamaktaydılar. böylece gassaniler gibi bir takım tampon devletler kurdular. ama araplar müslüman olunca her şey değişti tüm pers şehirleri tek tek fethedildi ve en son koca imparatorluk müslümanlara diz çöktü.

iranlılar bunu kabullenemediler ve onlarca yıl islama geçmekte zorlandılar. nüfusun büyük bölümü ateşperestliğe devam etti. en son bu yahudinin islamı bölmek için çıkardığı hz. ali'ye haksızlık yapılıyor düşüncesini persler adeta resmi ideolojileri haline getirdiler ve islama olan muhalefetlerini şiilik üzerinden devam ettirdiler."
şuna bir açıklık getirelim. gaybı yalnız allah bilir ve onun bildirdikleri bilir. yukarıda islam alimi kesilmiş birtakım andavalları görebiliyoruz. hz. muhammed kıyamet alametlerini de söylemiştir ve bu alametler ortaya çıkmadan asırlar önce yazılmış kitaplarda nakledilmiş. o kitapları yazanlar bu hadisleri uyduruyorsa bugün gerçekleşen alametleri uydurarak biliyor olamazlar. hz. muhamemed sıradan bir insan değildir. isteyen beğensin isteyen eksilesin ben bu şekilde inanıyorum.
Hollanda'ya giden bir dostum anlatıyordu. Hollanda'yi gezerken bir kiliseye gittik. Bizi gezdiren papaz hollandalıların ateist olmalarının muzdaripti. Kilisenin yakında bir mescit vardı. Bizim oradan geldiğimizi anlamıştı. Bize söylediği şu söz önemliydi: keşke bu kiliseyi Müslümanlara verseler de Müslümanlar cami yapsa...
Ben Rum suresini hatırladım Ateşgedeler romalılara Galip gelmişler Müslümanlar üzülmüş puta tapan Mekkeliler sevinmişti. Rum suresinde romalıların kazanacağı Allah tarafından bildirilmiş Hz Ebubekir de müşriklerle 40 deve iddiasına girmiş develeri fakirlere dagitmisti.
çok zor ve gereksiz hede.