bugün

tabi tabi birleşin diye desteklenecek hede.

ilk toplantınızı da israil'i irana karşı korumak için füze kalkanının yerleştirildiği malatyanın akçadağ ilçesindeki şirin belde kürecik'te gerçekleştirin.

toplantıyı amerikan askerlerine dua ederek açın. sinevizyon eşliğinde malatyadaki hal camii'nin yıkılışını da mutlaka izleyin.

toplantıya nato genel sekreteri yaptığınız rasmussen'i de davet etmeyi unutmayın. gelirken yanında son sürüm karikatürleri getirsin.peygambere en son ne hakaretler edilmiş okuyup hep beraber gülersiniz.

unutmadan, toplantı salonunda kocaman bir tayyip resmi de olsun şöyle yahudi cesaret ödüllü fotosundan. bir de ''bop eşbaşkanı rte dik dur eğilme müminler seninle'' diye pankart asarsanız tadından yenmez.
müslüman'dan ziyade, halkın iradesini savunan kişi kimliğiyle katıldığım önerme.
katolik müslümanların uğrak partisinde yaşanan birleşmedir.

Lütfen şu yeni icat ettiğiniz dinin önüne gelen katolik ibaresini unutmayın azizim. amen...
birleşin birleşin

sert birleşin ses çıksın!!

wohoooo
böylece oylar %50 den 98 e yükselecek. sanırsın ülkede 40 ayrı mezhep var amk.
ümmetin çoğunun birleştiği olay doğrudur, hadis şerifini akla getirmektedir.
hangi pozisyonda birleşildiği merak konusudur.
beyler gelin göt kılları burada ağlıyor. getirin benim popcornumu.
önce akp birleşsin de sizde birleşirsiniz denecek hadisedir.
birleşin birleşin. hatta bi birleşin bi ayrılın, bi birleşin bi ayrılın. birinin canı istemeyene kadar bu hareketi yapın. sonra 3 ağza 3 burna. toplu iğne başı kadar kuru yer kalmasın.
Katılmadığım önerme. AKP'yi dini konularda samimi bulmuyorum. Dindar olmakla dini istismar etmek arasında ciddi farklar var. Müslüman insan AKP'ye oy verir mantığını da anlamıyorum. Siyaset dünyevi işleri çözer, maneviyat Allah ile kul arasındadır. Ayrıca ülkedeki Sünni nüfus sadece %60 olsaydı Akp %50 oy alamazdı.
Not:Sünni Müslüman'ım.
neden ki la diye beni şaşkına çeviren öneridir.
israil den üstün cesaret madalyası Alan rte nin olduğu bir yerde gerçekten mutlu olacakmısınız. filistinde her ölen her çocuk size rte ye verilen madalyayı hatirlatmiyor mu? irak ta milyona yakin kadina tecavuz eden abd askerlerini kahraman ilan eden rte sizin icin ne ifade ediyor.. insan ac yatarken çocuklari gemicik Alan adamin bu parayi nerden kazandigini aciklayamamasi sizi rahatsiz etmiyor mu.. ihalelerde donen fesatliklar..
mesela iyi bilirsiniz hepiniz mekteplisiniz 2012 kpss de yuz binlerce insanin Hakkinin nasil yendigini hatirlamiyormusunuz.. bunlari yapan kul hakki yemis olmuyormu yoksa.. hani tayyip demisti ya bize oy veriyorsa alkolik degildir diye kul hakki size caizmidir. onemli olan sizden olmak mi? yoksa hak tan ve haklidan yana olmak mi?
son skandalı yapıcaklar trencilikle.
erbakanın dediği gibi "hadi ordan" diye yanıtlanası çağrı.
korkulu melemeler arasında zor seçilen laftır.
hadi lan zırtopozlar... iki muhafazakar çıkış yaptı diye bop eş başkanını mı destekleyeceğiz.
entry nick uyumuyla yaran yazarın, Müslümanların sadece akp yi desteklediğini, akp yi destekleyen herkesin de inançlı Müslüman olduğunu sanmasıyla beraber bitkisel hayata sokan kelamı.

aferin birleşin de biz de gülek la.*
bu ülke vatandaşlarının %99'u müslümandır diye açıklama yapılmadı mı? eskide bir açıklama değil. akp ye oy vermeyen herkes dinsizse bu ülkenin %50 si dinsiz. ya iki matematikten birinde hata var ya da bizim ülke %149 nüfusa sahip.
islamın şartlarında rüşvet almak ve yolsuzluk yapmak diyede değiştirirseniz kendi çapınızda evliya da olursunuz.
kızlı erkekli birleşme? ustanız kızmasın.
yine nereyi yakacaksınız layn.
türkiye'de %99 müslüman olduğunu ve hepsinin(ben hariç) var sayarsak son çok feci olur. (bkz: wtf)
onun yerine camide toplansanız?
kul hakkı yıyenlerın allah tarafındna afedılmeyecek olmasına takrıben cehennemlık topluluktur.
Tünelin sonu bombok biyere çıktı, olaysız dağılalım.
güncel Önemli Başlıklar