bugün

görsel tablosunda kanıtlanan gerçek. yeşil rengi ne kadar koyuysa kadınların can güvenliği o kadar az, hatta en koyusu için kadınların hiç can güvenliği yok demiş, yeşil rengi ne kadar açıksa kadınların can güvenliği o kadar fazladır.
müslüman ülkelerde beyinsiz erkeklerin olduğunu varsayan tespittir. saçmalıktır. kadınlar daha da güvencededir ancak, benim ülkemin kadını "müslüman üklede dolaşan kadın", transparan ya da açık saçık giyinirse... (sakın inkar etmeyin! ahlakın dibine batıyoruz yaz gelince) bu zihniyeti taşıyan erkeklerde saldırırsa... kesinlikle doğru bir önermedir. kendimi ve ben gibi düşünebilen her kardeşimi (erkek-bayan) tenzih ederim, kadınların yarı çıplak gezdiği !!!müslüman ülkede!!! erkeklerin de onları tehlikede kılmasından söz ediliyorsa;

bu konuda geçen kahramanların müslümanlıkla yakın-uzan ilgisi olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim. kaç tanesi dinini yaşıyor ki bunların islam yüzünden tehlikede olduğunu iddia ediyor. zira ülkemde islamı yaşayan bireylere de allah manevi bir koruma vererek bu saçma sapan ortamdan uzak tutar.

(bkz: git şimdi saçını başını düzelt)
(bkz: adamı hasta etme)
(bkz: tespit sıçmak)
(bkz: cahilin kalemi sivri olurmuş)

edit : eksileyin tabi pelesenkler. sindirmek için bi ton eksi lazım size.
Peygamber efendimize müslüman kimdir diye sorulduğunda "insanların elinden, dilinden emin olduğu kimsedir" diye yanıtlıyor. Eğer bir toplumda kadın yada erkek farketmez emniyette değilse o yerde bu sonucun müslümanlardan kaynaklı olduğunu iddia etmek dine ve peygambere bile bile iftira etmektir. Bugün insan hakları bildirgesi dediğimiz ve altına imza attığımız maddelerin benzerlerini bundan 1400 yıl önce peygamberimiz veda haccında tüm müslümanlara vasiyet etmiştir. Ama siz müslüman olduğunuzu iddia edip ben dahil gönderilen kitapda neler yazdığını bilmediğimiz için kulaktan duyma bilgilerle hükmedersek bir müddet sonra müslümanlığın bizim yaşadığımız gibi birşey olduğunu zannederiz. Bu durumda kesilecek fatura dine değil dini kafasına göre uygulayan topluma kesilmelidir. Bunun en somut örneği insanlar dini konular hakkında "bana göre ...... günah değildir" yorumunu o kadar sık yapar ki.