bugün

Müslümanlığa inanan yazarlardır aralarında bulunduğum tayfa.
ulu platformu içinde sönük pısırık sadece sol şeridi izlemekle yetinen sahneye çıkmaya korkan boş beleş kişilerdir. burada sahneye çıkan üç beş yazar var gerisi hikayedir. kemoş yazarları izleyin eylem nasıl yapıyor öğrenin yazık..
içlerinde olmadığım yazarlardır.
Müslümanım elhamdülillah. Inanmayana saldırmayacak kadar iyi bir müslümanım hem de.
geneli çöp olmakla birlikte burada destek olmayı bırak kemalistlere iki cevap vermekten aciz yeteneksiz kişilerdir. mart danası gibi sol şeriti izleyin durun. müslüman eylemci aktif olur dana gibi yatmaz. gerçekten çok yazık..
elhamdülillah müslümanım. ama yine elhamdülillah a-ke-pe li değilim...
Eskiden müslümandım. 1 sene falan önce.
kemalistler tarafından asla sevilmeyen sözlüğü babalarının malı sanan yazarımsılar tarafından dışlanan vatandaşlardır. onlara göre sözlüğü geçin ülkeden bile sürgün yemesi gereken kişilerdir. ama darbe gecesi kimin daha adam delikanlı olduğu herkes tarafından göründü.
Çok şükür biziz. Çok şükür sümüklü cahil vatan haini sözde hoca bir köpeğin de ardından gitmedik bugüne kadar. Yine çok şükür inandığımız dini kullanıp bugüne kadar ne ayrılacalık talep ettik, ne de mağduriyet bahanesi ardına sığındık.
AKP dininin müridi çakallar.

Gerçek Müslümanlar yiyicileri desteklemez.
o konuda bana bir bilgi gelmedi...
Elhamdülillah benimdir.
Diğer tüm Müslüman yazarlara selam olsun.
birbirlerinden kopuk destek nasıl olur nerede atak defans yapılır gibi ritüellerden bihaber zevatlardır.

1 cuhepeyle iligili başlık mı var gel yaz
2 islama saldırı mı var geyik gibi izleme gel yaz
3 bon nomoz koloyorom diyen çakma müslümam keko var onun gibi olma
4 profesyonel yazın o bu şu ne der diye düşünmeyin
5 nik altlarında müminlere saldırı mı var gelin destek olun
6 söylemle değil yazıyla sahne alın
7 mart danası gibi yazılan çizileni izlemeyin gelin yazı karşı tarafı şoke edin

devamı daha sonra : imza frank lucas.
Münafıklara uymayan sağ duyu sahibi yazarlardır.
Musluman ne gezer sözlükte alayi sunni.
bu ortamda 5 kişiyi geçmeyen kemalist zevatların hedeflerinde olan zevatlardır. şu ortamda 20 çakı gibi yazan 20 müslüman islam dinini iyi kötü bilen aktif yazar olsaydı bu kemoşların nefesi kesilirdi. neyse siz burada lider olun biz iktidar oluruz. siz çene çalarsınız biz icraat yaparız.
elhamdülillah ben.
süslümanım, sayılır mı?
Hepimiz Müslümanız kimliğe göre ama.
Elhamdülillah benim.
(bkz: gina carano)
Zaten herkes böyle bildiğim kadarıyla. Ne güzel.
şu mübarek günde Allah korusun, ne müslümanı....
çoğu sözlükte nasıl yazılır gibi aksiyonları blmeyen yazarlardır. mesela islami karşıtı bi başlık açılıyor sazan gibi tuzluk elinde gidip hemen yazıp başlığı uplama arkadaşım? bekle 15 dakika bekle belki o dallamanın islama nefret kustuğu başlığa kimse yazmayacak çöp olup gidecek anladın mı? bak benim bu tip yüzlerce başlığım çöp oldu gitti onlar yazmadı işine gelmedi uplamadılar üst tarafta görünsün istemediler sizlerde gelip yazmıyorsunuz. sanal alemde hele hele sözlüklerde bu gibi nüansları bilin bu solcu kemoş cuhapeli güruha fırsat vermeyin.
isyanlarımız da olmuştur lakin hz. Yusuf, hz. Davut, hz. isa ve hz. Muhammed tadında lirik, edebi, rahmani hislere vakıfım.

Allahu teala daha layık bir kul olmayı nasip etsin.
elhamdülillah ben.
Ben değilim şüphesiz..