bugün

Türk oğlu Türktür.Adam şaman da olur yahudi de hristiyan da.Belli kalıplara koyma işinden vazgeçin artık.
toplum içinde gülüşmelere vesile olan çakma türktür. gerçekten çok yazık..
(#45373771) yakutistan mı, kardeşim yakutistanı bilecek kadar derin tarih, coğrafya, türkoloji bilgileri olsa, o düzeyde bir entelektüel kimlikleri olsa zaten burada bu saçmalıkları yazmaz bunlar.
müslüman olmayan ama senden benden hem görünüş hem kültür itibariyle daha türk olan yakutistan türklerini bilmeyen amk cahillerine dert olmuştur.

edit: kaçtı.
Müslüman gibi görünüp kâfir olup türküm diyen tip kadar tehlikeli değildir.
görsel

elhamdülillah türktür.
ne içtiniz lan akşam akşam. sizin hiç mi gök tengri'den falan haberiniz yok.
Normaldir, türk önce türk sonra müslümandır.
(bkz: Sabetayist)
aslı faslı hırsız ve tecavüzcü olup müslüman olduğunu iddia eden deyyus

gibi.
işte islamcılar bu yüzden kaybediyorlar. Gerçek dünya kafalarındaki daracık kalıplara sığmıyor. Fosil fikirleri gerçek hayatta error (hata) veriyor. Çünkü ne dini gerçek anlamda biliyorlar ne de toplumu. Bir ezber tutturmuşlar, iktidara geldiler duruyorlar diye ezberin doğru olduğunu sanıyorlar. Hey yavrum hey... sizin ezberiniz doğru olsa bu memleket bu hale gelir miydi? Hala hayaller alemindeler...%99 müslüman * Sizin ben hayalinizi seveyim!
beyninde kavram kargaşası yaşayan tiptir. müslüman olmayıp türküm diyen bazı batini hassan sabbah zihniyetli kişiler var yazmaya gerek yok onlar kendini bilir..
türk bir ırktır diğeri bir dindir. dinler inanıştır, sadece inanırsın gerçek olduğunu bilmeden... inanırsın. ırklar değiştirilemez. türk ırkı olmam ile gurur duyuyorum o ayrı bir konu.
Müslüman olmayıp Gezdiğine göre henüz yerleşik hayata geçmemiş türktür.
(bkz: islamiyet öncesi türkler)
gagavuzlar, çuvaşlar, sahalar, hakaslar, altaylar, tuvalar, kreşin tatarları hristiyan ama bizden daha da türkler.
Adamın hası olan tiptir. Döndük dolaştık, yine bu dandik konulara geldik. Bir türk'ün, türk sayılabilemesi için müslüman olmasına gerek yoktur. O küçük beyinleriniz bunu alacak eninde sonunda. Apateistim, sonuna kadar da türk'üm. Karay türkü bir soydaşla tanışmıştım, koyu bir türkçüydü. Afrika'da doğsam yine türk milliyetçisi olurdum diyordu. Çok kral adamdı. Museviydi tahmin edileceği üzere. Türkler, islamiyetten önce de vardı ve islamiyetten sonra da olacak. Biz islamla veya başka bir dinle var olmadık. Benim için önce milletim, sonra tercihlerim gelir.

(bkz: din seçim türklük kaderdir)
Kendini OrtaAsyalı zanneden tiptir.
güncel Önemli Başlıklar