bugün

ülkemiz hepimizin bildiği gibi %99.8 oranında müslüman olan bir ülke. buna kimsenin itirazı yok... peki asıl mesele şu gayrimüslim ya da ateis bayanlar meselesi nasıl hallolacak? içinzdeki sağlam arkadaşlar var evet kulağımıza geliyor bu ateis ya da gayrimüslim bayanlarımızı alıp müslüman yapıyorlar çok güzel bir şekilde allah onlardan razı olsun peki bunun dışında kalanlar ne olacak?

elbette bir çok çözüm önerisi sunuluyor bana geliyorlar "hocam iki tane zerdüşt kadın tuttuk parkta napalım?" diyorlar e ben de gönderin benim mekana diyorum ve işime bakıyorum allah cc izniyle bu bayanları bir güzel müslüman yapıyorum. devlet politikası olarak ne yapmak gerek? ya ülke dışına yollayacağız ya da müslümanlaştırma poltikası güdeceğiz. bunun başka yolu kesinlikte yoktur.

şimdi elller vicdana gitmeli ve iyice düşünülmeli ya daha müslüman daha yaşanılabilir, tinerci bir neslin değil dindar bir neslin yönettiği türkiye ya da müslümansızlık batağına saplanmış laikimsi kemalistimsi bir türkiye!

tehlikenin farkında mısınız?

no pasaran!

hasta la victoria tayyip erdoğan!!

hasta siempre ak parti!
keşke % 99,8 demeyeydin, o 8 çok oldu ama.

hiçbir şey olmayacak efendim, kendi hayallerimiz, kendi isteklerimiz ve tamamalanmamış işlerimizle göçüp gideceğiz bu diyardan.

bedenimizi kurtçuklar yiyecek.
Müslüman olmayan bayanları düşünene kadar kendini düşün kardeşim. Her koyun kendi bacağından asılır.
(bkz: bayan ne amk)

Siz ücretinizi verdiniz mi bayan!?!?

Hanım, kadın, hanımefendi. Lütfen.
Bunlari geçelim en büyük sıknıtı TC sinde müslüman yazip degisik yasayan insandir.
hepsi müslüman ehli sünnet erlerinin cariyesi olacak ne olacaktı ki.
dinde zorlama yoktur. tanrı gerçekten varsa (kimse emin olamaz) ahirette ancak tanrının sorabileceği hesaptır. müslümanlaştırma ya da gönderme diye bir şey yoktur. laik tc cumhuriyetinde isteyen istediğine inanır. herkeste saygı duymak zorundadır.
insanların %99.8'nin (!) müslüman olduğu bir ülkede. müslümanların çok büyük bir çoğunluğunun allaha şirk koştuğu, pislik içinde yaşadığı, şirk ve riakarlık içinde olduğu, sokaklarında açlıktan ölenlerin olduğu, tacizlerin tecavüzlerin eksik olmadığı...
bir ülkede
müslüman olmayan değil
müslüman olanların hali ne olacak.

aklını kullanmayan toplumların üzerine pislik yağdırırız.

(bkz: yunus/100)
güncel Önemli Başlıklar