bugün

nasıl ki atatürkçü oldugum için chp'ye oy veriyorum demek büyük bir aptallıksa,müslüman oldugum için akp'ye oy veriyorum demekte o kadar büyük bir aptallıktır.bunu söyleyenleri alacaksın bir odaya apachi dansı yaptıracaksın.
bu kişilerin oyu, bilinçi insanın oyuyla aynı değerde. katsayıları 1, maalesef.

benim kullandığım oy, bu ülkenin geleceğini düşünebildiğim kadar değerlidir, kimilerinin oyları ise, kışlık kömür kadar değerlidir.
Tayyip Erdoğan'ı peygamber sanan malın lafıdır. çünkü eşeğin sikinden dolayı veriyorum de böyle deme. Peygamber değil la bu herifler .
78 yaşındaki ilkokul üç ten terk büyük babamın lafıdır.
saçmalıktık. siyasi parti seçiyorsun din değil .
bunlar müslüman ise ben değilim.
(bkz: zorla söyletiyorlar)
tayyip'in götürdüklerini görüp, "müslümanın malı, müslümana helal" mantığı ile yola çıkan kişi eylemidir.
(bkz: akp yi destekleyen müslüman)
oldukça "light" müslümandır. geniştir. inançlarına da öyle sıkı sıkıya bağlı değildir. olamaz.

akp, türkiye cumhuriyeti tarihinde ilk defa domuz yetiştirilmesini, kesilmesini ve etinin satılmasını serbest bırakmıştır. domuz, kasaplık hayvan statüsüne alınmıştır.

akp, suç olan zinayı serbest bırakmıştır.

akp, devlet eliyle eşcinselliği desteklemiş ve günümüzde türkiye de yayılmasına birebir olanak sağlamıştır.

akp, türkiye cumhuriyeti tarihinde ilk defa kilise açmış ve onları elektrik, su gibi şeylerden muaf kılmıştır. kültür bakanlığından sürekli bağış verilerek desteklenmişlerdir. yani ilk defa devlet eliyle incil basılmıştır. gerçi ruhban okulu tekrar açılarak devlet eliyle papazda yetiştirilmeye başlanmıştır.

akp zamanında ilk defa teröristler davul zurnayla memlekete girmiştir. savaş kahramanı gibi gelmişlerdir. apo nun emriyle gelmişlerdir; bunu da onunla masaya oturan akp sağlamıştır.

akp, türkiye cumhuriyeti tarihinde ilk defa bir hain ile masaya oturmuştur. 30 senelik verilen mücadele ve 6000 şehit gözardı edilmiştir. siyasi çıkar, oy maksatlı kısa süreli ateşkes için koskoca devlet teröristle pazarlık etmektedir.

bu rezilliğe çanak tutan adamın müslüman olması mümkün değildir. aksi halde ya saftır ya da hiper cahildir.
atatürkçü düşünce derneğinde ki insanların 'çocuklarınıza namaz kıldırmayın', 'ezan sesinden rahatsız oluyorum' diyerek atatürkçü düşüncenin dinsizlik olduğu ima edilen bir ülkede çok normal bir cümledir.

ikisi de aptallıktır, cahilliktir.
nihat doğan ın mantıklı bir insan olduğunu söylemekle aynıdır.