bugün

yanlış anlaşılmış müslüman kişinin durumudur.
(bkz: kim daha ezik)
böyle giyinen bir müslüman ise, şimdi ben rodi, levi's, bla bla... pantolon adidas spor ayakkabı, defacto kazak falan giyerek dolaştığım zaman ne oluyorum?
(bkz: bsgçk)
müslümanların korkak karakterlerinin sonucudur.
ar damarı kopmuşların arasında ar damarını muhafaza edememe korkusu, çenesi gevşeklere cevap verme zorunluluğu altında kalarak yine de efendiliğini bozmadan cevap verme gayreti, eziklik gibi görünse de, aslında bunun tam tersi olarak, bu hal, çevresindekilerin ezikliğinden kaynaklanan mide bulantısı gibi acayip bir haldir.
5.ye katılıyorum beyler.
http://www.swfme.com/swfs/109229siklemiyoruz.swf
(bkz: şaşırtıcı)
hemen hemen her müslümanın hücrelerine kadar sinmiş ezikliktir. sebebi batıya yüzyıllar boyu yenilmek, rönesanstan beri, yani yaklaşık 600 yüzyıldır gerçekleşen bilimsel gelişmelere bir katkı sağlamamış olmaktır.

çaresi ise otu boku "biz yaptık, biz bulduk, şunu başaran müslümandı, bunu başaran müslümandı" diye yalanlar sıkmak olarak görülmektedir. nitekim sucukçu muhasebecisi malum açıklamalarını "ezikliği kabul etmemek" gerekçesine dayandırdı.

kimi müslümana böyle hezeyanlar hoş gelebilir. fakat hem söz konusu ezikliğin bihakkın farkında olan, hem böyle laflar ederek müslümanları etkilemenin kolay olduğunu bilen, hem de bu tür boş lafların müslümanlara hiçbir yararının olmadığının bilincinde olan batılılar, söz konusu söylemin gerçek mucitleridir. işte soner yalçın'ın konuyla ilgili yazısı:

http://www.odatv.com/n.ph...a-ortaya-cikti-1911141200

batı için tehlikeli olan müslümanların böyle boş avuntularla oyalanması değil, nerede yanlış yaptıklarını doğru olarak tespit etmesidir. dolayısıyla aptal din tacirlerinin çiğneyegeldiği sakızları ağızlarına veren genellikle batılılar olur.

velhasıl batılı için müslümanın "islam'dan koptuğumuz için geri kaldık" gibi aptalca bir fikre saplanması bulunmaz bir nimettir. böyle aptallıklarla uğraşacakları yere, maazallah, batının acı tecrübeler sonucu edindiği laiklik, hukuk devleti, eşitlik, insan hakları, kadın hakları gibi değerlere sahip çıkmaya, din anlayışlarını bunlara göre değiştirmeye kalksalar müslümanlar asıl o zaman sorun olur.