bugün

sayılan firmaların hepsi kapitalistken ve müslümanlar da kapitalistin allahı iken mevcut olmayan şirketlet grubudur. bu sayılan şirketler anti-kapitalistlerin düşmanıdır ki bunlar asla müslümanlar değildirler, olmayacaklar
(bkz: coca cola da domuz çişi varmış)
(bkz: nestle çikolatada domuz kakası varmış)
(bkz: komplolarla yaşıyorum)
(bkz: alkışlarla yaşıyorum)
Dünyadaki olayları tv dizi ve filmlerindeki gibi "iyi ve kötü" karakterlerin çevresinde döndüğünü zanneden çocuksu zekaya sahip yazarların var olduğunu iddia ettiği şirketlerdir.

Tabii ki bu şirketlerin biraz daha kar etmekten başka hiçbir derdi yoktur.

Çizgifilmlerde izlediğiniz "kötü kalpli cadı" benzeri "kötü kapli şirketler"e inanmayınız.
ya bunların dier dinlere saldırması resmen kutsal kitaplarında geçiyor ya...sözde tevratta anlatılan aynen şu:"sen benim dünyadaki asamsın,seninle ulusları kıracağım,kardeşi kardeşe düşüreceğim...senden olmayanın herşeyi(malı,namusu) sana helaldir"...ya bu sözde ayetlerle yetişen bi halkın dier millet ve dinlere savaş açması gayet normal...anormal olan savaşa kimsenin karşı çıkmayışı
Bu şirketlerin "düşman" olduğu zaten kendilerince tescil edilmiştir.Coca Cola'nın islam düşmanlığını bilmeyen ancak "duyarsız" bir Müslümandır.Ancak hala olmadıklarını iddia etmek gibi bir hataya düşmek bir çeşit 3 maymunu oynamak olur.Tüm bu şirketler piyasada tröstleşrek bizleri monopol piyasasına gömmüşler,çok az olan alernatiflerine de toplumda "dinci şirket,islamcı şirket" gibi ithamlarda bulumuşlar.

Hala neyi tartışıyoruz?Bu şirketler açıkça sermayelerni emperyalizme aktarıp yalnızca Müslümanlar'ı değil Yahudi(!) halkı hariç tüm dünyayı sömürdüklerini hala görmüyor musunuz?Yoksa kasten mi yapıyorsunuz.Eğer bunları bilip de hala savunuyorsanız,siz onlardansınız.Siz de onların uşaklarınız.Efendilerinize hizmet etmeye devam edin.

"Kahrolsun emperyalizm" diyenler niye susuyor?Niye Coca Cola emperyalizmin simgesiyken olumsuz bakıyorsunuz da işin içinde Müslüman düşmanlığı olunca en ateşli avukatları oluyorsunuz?

Bu makyavelist yaklaşımı bırakın.At gözlüklerini çıkartın.Bu olayı yok saymaya çalışanlar bilerek ya da bilmeyerek onların uşağı oluyor.Adamlar açıkça ben islam'a savaş açtım diyor sen kalkmışsın yok öyle bişi diyorsun.Bırakın Allah aşkına.
paranın genelde dini imanı olmadığı için pek fazla sayıda olmayan şirketler.
(bkz: anketor sirketler)
saptırılmış düşüncenin başlığa yansıması.
ülker grubunun güdülemesi
bilemeden yazmak
kulaktan dolma düşmanlık
gerçeği öğrenmek
sermayenin dini imanı paradır
(bkz: türkün dostu türktür)
dostlarını saymanın daha kısa süreceği şirketler
(bkz: müslüman dostu şirketler)
dost şirket varmı diye düşünülmesi gereken sorudur
(bkz: bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak)
topu kapitalisttir.