bugün

akli fonksiyonelligini ve mantiki formlarini kaybetmemis hur dusunce sevdalisi bilincli bireylerin hayat mottosudur. Evet muslumanlikla en ufak alakam yok ve bundan sonra da mevcut seviyemi dikkate alarak bu tiplere prim yapacagimi zannetmiyorum. Mutluyum.
tahminen bir ateistin cümlesidir, ve tabi ki haklıdır.
Müslümanlık hür düşünceye engel değildir, tersine düşünmeyi teşvik eder.

ancak bilmeden, okumadan kafanda kurup hatalı ve anlamsız düşüncelere ulaşmanı doğru bulmaz. O yüzden önce oku der.

Keşke biraz daha okusaydın.
hiç kimse kendi dinini kendi seçmez doğduğumuz da ebeveynlerimiz hangi dine mensupsa bizde ona mensup oluruz ve bende bu olaya ve dine asla inanmadım inanmam.
dusunce ve inanc ozgurlugune inanan insanlar yadirgamayacagi soylem.
müslümanlığın sana ihtiyacı vardı fakat yine de seçim senin hür iradende tabiki.
ben önceden müslümandım ve kurtuldum, bi daha kafamı kesseler o iğrençliğe dönmem.
Tamam da bundan bize ne.
ama olur mu öyle. gel kelime i şehadet getirelim beraber. kurtuluş müslümanlıkta.
gayrimüslim yazar beyanı.
bir kişinin müslümanlıkla ilgili sözüm ona net kararı.

iman gibi nadide, doğuştan olmadığı takdirde çok zor bulunan; en az o kadar kıymetli, değerli, eşsiz bir sıfatı.. sıfat ki allah'ın sevdiği ve kullarında görmek istediği yegane değeri, nimeti oyuncak zannedip onunla pişkin pişkin alay eden kardeşim.

sana hayırlı beyinlerin olsun.

allah biliyor ya sizin gibiler için hidayet bile istemiyorum. sizlerde birer nimetsiniz esasen aklı selim imanlı müslümanlar için. çünkü ibretsiniz. sizin gibi ahmaklar olmasa bizler belki gaflete düşeceğiz. cehennem sizler için var kardeşim. bak bu çok kolay söylenen fakat lafz edildiği gibi basit olamayan çok acı bir sözdür. çok zor bir deyiştir. nefesinin kıymetini bil ve aklını başına topla ey ahmak insan.
güncel Önemli Başlıklar