bugün

zordur.. ortalik abaza kaynar.. kizlar cok cirkindir.. 3 aylik bebege tecavuz edilir. halk cahildir ve nefret doludur.. kadinlar adamdan sayilmaz... cahil cuhela takim her taraftadir.. insanlar mutsuz ve sinirlidir.

4 yildir ingilterede yasiyorum ve suan neden kimsenin muslumanlari sevmedigini ve musluman ulkelerin neden gelismemis oldugunu anliyabilliyorum.
güzeldir, ortalık iyi niyetli insan kaynar.. kızları güzeldir. 3 aylık bebeklere sahip çıkan, yardım eli uzatan insanlarla doludur. halkı zeki ve sevgi doludur. kadınlara elden geldiğince öncelik verilir her türlü konuda. herkes elinden geldiğince okumaya çalışır. insanlar şükür sahibi ve huzurludur.

26 yıldır türkiye'de yaşıyorum ve şu an ülkemi ve müslümanları sevdiğimi, ülkemizinde çok yakında daha iyi yerlere gelebileceğini anlıyorum.

tanım: huzur verir.

not: her ülkenin iyi ve kötü yanları var, kişi nasıl görmek isterse öyle görür.
(bkz: müslüman bir ülkede yaşamayı hazmedememek)
gerikalmışlığın süperindendir, günde 5 vakit ezan dinlemek, sokakları kendi yeriymiş gibi namaz kılan, ben ibadetimi yapıyorum kimse bana karışırsa allah yarattı demem ağız burun girerim havası olan, cahil kesim ile aynı havayı solumaktan utanmaktır.
dininizi özgürce yaşamaktır.

(bkz: osmanlı)
müslümanlığa, dolayısıyla inanca olan kinini saçma sapan nedenlere bağlayıp bunu formel bir kalıba sokan ateist söylemidir.

bu ülke hristiyan olsaydı ama içinde yaşayanlar aynı kalsaydı daha mı mutlu olunacaktır.? muhim olan içinde yaşadığın toplumun inanc sistemi değil, inanç sistemiyle yaşam tarzını nasıl iyi yönde dengelediğidir. böyle saçma genellemeler anca sabit fikirli bakış açısınıa sahip bireyler tarafından yapılır.

zaten, avrupa'da tecavüzcü yok, hiç koyu katolik de yok, misyoner yok, kaba insanlar yok, seri katiller de yok hatta uyuşuturucu bağımlılarıda yok, aile yapılarıda son derece üst düzey ve dünya'ya örnek teşkil edecek cinsten, cahil kimseyi bulamazsınız, baskıcı kimseyi de. *
Asla tercih edilmeyecek durum..

Bakıyorum da her dakika atatürk'e saydiran yobaz takımı bu konuda hiç atatür'ü anmiyor.

Eğer mustafa kemal olmasa ve laiklik ilkesini getirmeseydi, görürdüm ben sizin müslüman ülkenizi.

Afganistan, arabistan da müslüman, yaşayabilir miydiniz orada..

Yatın kalkın atatürk'e dua edin, sizin gibi yobazlara ve nankörlere rağmen, dünyada hem müslüman hem modern tek devleti yarattı diye..

Anlamazlar ki..gönül gözü kapalı, vicdan hak getire..akıl desen hiç yok.
ülkelerin dininin olmadığını anlamayan kişilerin yaptığı anlatım bozukluğudur.
müslümanların nüfusun çoğunluğunu oluşturduğu ülke şeklinde düzeltildikten sonra yorumlanabilir.
o ülkedeki müslümanlar yozlaşmış müslümanlarsa yaşanması aklı vicdanı hür bir müslüman için bile can sıkıcı bir ülkedir. (bkz: muaviye)
ancak hayat mücadeleden ibarettir. vatan ingiliz veya başka bir krallığa robotluk-memurluk-askerlik yapmak için terkedilemez. (bkz: devrimcilik) (bkz: nutuk)
huzurdur...
neden sadece ''müslüman ülkeler'' diye kavram kargaşısına düşüldüğünü anlamaya çalışıyorum.zira türkiye laik bir devlet.yani müslümanların çoğunlukta yaşadığı bir ülke.yani bütün dinlere eşit uzaklıkta diyebiliriz. olayı sadece din bakımından ele alacaksak şeriatın uygulandığı devletler hakkında konuşuyor olmak gerekecek.yok eğer amaç burada batı insanlarını övmek ise buyurun o çok hoşunuza giden elemanların, anne karnından nasıl çocuk kaçırılır. itinayla baba kızını nasıl .... anlaşıldı sanırım burası. gazeteleri okuyup gündemi takip etmek bile yeterli bu sığ düşünceleri değiştirmek için.
kefereleri hasetinden çatlatan durumdur. üstelik tarifi verilmiş olan o ülke bir müslüman ülke değil laik bir ülkedir.

(bkz: çatla sodom gomore patla bizans ve roma)
para ile cennetten arsa alabileceğini düşünen! insanlarla aynı ülkede yaşamaktır.
türkiyede yaşamamaktır.

şöyle bir bakın neresi müslüman ülkeye benziyor.
ingilterede 4 yıl yaşamakta olan birinin verdiği hüküm. ama bu hükme insan gülmekten kendini alır. acizane şahsımda 10 yıl kadar ingiltere'de yaşamışımdır. hiç de ukalalık yapmaya gerek yoktur. ingiltere'de yaşayan biri çok açık ve net görür ki sağda solda hemen her yerde onlarca müslüman vardır ve ingilizler müslümanları çok severler. hele londra'da arayın bir tane bile yahudi bulamazsınız hepsini filistine ve abd'ye miktiretmişlerdir. ama müslümanlar heryerdedir.

yani yahudileri miktiredip ülkenin heryerini pakistanlı, endonezyalı, kıbrıslı, malezyalı müslümanlara açmış bir ülkedir ingiltere ve müslümanlardan nefret ediliyor diyen kişi ya keferedir ya da yalancıdır.
Maalesef müslümanların çoğu diğer insanlara baskı yapan yobaz tipler. Herif namaza gidiyor beni de götürmeye çalışıyor oruç tutuyor ben bi şey yiyip içsem rahatsız olduğunu belli ediyor. Sikeyim sizi.
Bizim ülke mesela akşamları uçarak bermudada cuma namazı kılıp geliyor.
akıl ve ahlağın kaybolduğu bir yerde dinden bahsetmek tam bir rezilliktir.
müslümanlık buysa yok sağ ol abi biz yedikte geldik.
akape müslümanıysa ?

bir gün aya gideceğini iddia eder

ertesi gün soğan ekmek yemeye razı olur.
ama hiç bir müslümanla karşılaşmamak.
Bu ülke laiktir. Ama müslüman kesim fazladır. maalesef ki bu kendine Müslüman diyen tiplerin çoğu kul hakkı yer.
insanın başına gelebilecek en kötü şeydir. öyle bir pisliktir ki sümük gibi yapışır üzerine, birde bu ülkelerin yöneticileri vardır ki hiç sorma ağızlarında geveledikleri din kitap allah unsurlarıyla sker atar insanı.
Türkiye'den dışarı çıkmamış olanların tam olarak bilmedikleri durumdur. Şöyle ki;

“Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, millî dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, lâik ve sosyal bir hukuk Devletidir.” Türkiye Cumhuriyeti Anayasası 2.Maddesi.

Yani Malezya, Suudi Arabistan ve Mısır gibi ülkelerde yaşamıyorsanız tam olarak anlamanız zor.
sözde lafta müslüman hikaye masal çene tiryakiliği. icraatte kötülük ve cehalete kılıf giydirmiş utanmazlık.
güncel Önemli Başlıklar