bugün

bir süre reyting hamdi'de oynamıştı.
görsel
hababam sınıfının mahmut hocası, candır.
mariodan daha fazla can hakkına sahip olan usta oyuncudur.. büyük bir üstattır.. eğer öldüyse Allah rahmet eylesin..
güner özkul ‏@gunerozkul

--spoiler--
"dedemi kaybettik" diye ortalarda dolaşan berat özkul adlı zat-ı münasebetsizi tanımayız, bilmeyiz. tarafından gelen haberlere inanmayın ltf
--spoiler--
ölmeden öldürülen usta oyuncu. Kızının da dediği gibi gerçekten ''yeter artık'' !!
bu aylık ölüm hakkını doldurmuştur. şubat ayını beklemektedir.
yaşadığını duyduğumda şaşırdığım ünlü, inanılır gibi değil, adama rahmet bile okuduk...
Beklentileri boşa çıkaran adamdır.
kendisine öldü diyenleri gömüp öyle gidecek olan büyük ustadır.
son durum: hayatta.
unutulmazdir. mahmut hoca ve yaşar usta karakterleri favorilerimdir. artik öldü, ölmedi geyigi yapmayın bu ustanın üzerinden.
Hababam sınıfının unutulmaz Mahmut hocasıdır. Türkiye'nin en değerli sanatçılarındandır.
sadece Bak beyim sana iki çift lafım var repliğiyle efsane olmasına yeterli olacak oyuncu.
görsel
sol frame de ismini görünce ölmedi sandığımdır.
Ölürse üzüleceğim bir insandır ama bu şekilde hayatının geri kalanını hastane köşelerinde geçirmesi de üzücü bir durum.
iki kelimeyle büyük ustadır.
bak evladım! sana iki çift lafım var! koskoca adamsın. paran var, pulun var, her şeyin var. yıllardı okul okuyorsun. kaç kişi senin yaşamına seviniyor. yakışır mı sana hayatla dalga geçmek? yakışır mı bu günahsızı, sanat ustasını karda kışta öldürmek, dalga geçmek! ama nasıl yakışmaz! sen değil misin öz dedene bile acımayan, bir damlacık saadeti çok gören. anlamıyor musun evladım! bu adam yaşamayı seviyor! ama ben boşuna konuşuyorum. ölümün ne demek olduğunu bilmeyen adama yaşamayı anlatmaya çalışıyorum! hıh. sen büyük insan, hayalperest! espri fakiri! hesaplar sahibi sosyal medya eziği! sen mi büyüksün? hayır! o büyük! o, yaşar usta! sen onun yanında bir hiçsin! anlıyor musun? bir hiç! gözünde pul kadar bile değerin yok. ama şunu iyi bil, ne üstadıma ne de kel mahmut'a hiç bir şey yapamayacaksın. yıkamayacaksın, dağıtamayacaksın! mağlup edemeyeceksin onu! çünkü o parayla pulla değil, sevgiyle bağlı sanatına! sen büyük bir öğretmensin! birbirimizi seviyoruz. biz bir aileyiz. biz güzel bir aileyiz. bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun! dokunma artık yaşar usta'ma. dokunma kel mahmut'uma! dokunma oğluna. dokunma kızına! eğer onların kılına zarar gelirse, ömründe bir karıncayı bile incitmemis olan yaşar usta hiç düşünmeden çeker vurur seni! anlıyor musun! vurur! ve dönüp arkasına bakmadan gider!

görsel
mahmut hoca olarak bilinir.
ölmeden mezara koyulan büyük üstadımızdır.
münir isminin son temsilcisidir.
azraille dostane ilişkiler kuran aktördür. zira çok sık uğramışlığı vardır azrailin.
ismini sol fr...
1925 doğumluymuş ki aslında o kadar yaşlı birisi değil neden ölümünü bu denli iple çekiyorlar anlaşılır gibi değil.