bugün

erkeğini yetiştiren büyütendir.
bir erkeğe göre güzel olmasıdır
bir çocuğa göre anne olmasıdır
bir kadına göre her şeyi olmasıdır
huzur verebilen, mutlu eden kadın...
sizi kendinden çok seven kadındır.
henüz rastlanmayan kadın.
sevgilisi tarafından her istediğinde veren kadındır.
http://img833.imageshack....833/3508/perfectwoman.gif
linkinden örneği görülebilen kadın.
uzun araştırmalar sonucu keşfedilmiş efendim, mükemmel kadın "cheryl cole";

-- alıntı --

ingiltere'de yapılan bir araştırmada 100 kişiye mükemmel kadın ve mükemmel erkek yüzlerinin nasıl olması gerektiği soruldu. araştırmaya katılanlar güzel kadınları büyük gözlü, dar burunlu dolgun dudaklı ve küçük ağızlı olarak tasvir etti. cevaplara göre mükemmel kadın yüzünü çizen robot resim uzmanlarının elindeki resim neredeyse cheryl cole'un ta kendisiydi. güzel ve çirkin filminin tanıtımı için yapılan araştırmada en mükemmel erkek de bulundu. Bu isim dar burun, koyu renk göz, geniş bir gülümseme ve belirgin kemik yapısıyla tarif edilen david beckham oldu. işte dünyanın mükemmel kadını cheryl cole...

-- alıntı --

http://fotogaleri.ntvmsnb...n-bulundu.html?position=0
görsel
3 tane m si olan kadındır.
erkeğin aşık olduğu her kadındır.
"gerçek anne" kadın mükemmel kadındır.
gerisi yalan gerisi boş gerisi teferruat.
(bkz: soruları alayım)
spor yapan, balık tutan, satranç oynayan kadındır.

şöyle ki: spor yapan kadın güzel, balık tutan kadın sabırlı, satranç oynayan kadın ise zekidir.
Mükemmel kadın yoktur. Mükemmel erkek de yoktur. insan acizdir. Eksiktir. Önemli olan eksikleri tamamlamak.
teri şeftali kokar.
mukemmelin bir alti kadindir. mukemmeliyet allah a mahsustur.
Bakımlı kadındır,Temiz ve kültürlüdürde,ağdayı fazla kaçırsada o bacaklarda çorap cart dıye parlar o kadar dıyorum.
mükemmel bir kadın istiyorsanız onu çok sevmekle işe başlayın. o kadın siz onu sevdikçe her gün mükemmele yaklaşacaktır zaten.
yoktur. tıpkı mükemmel erkeğin olmadığı gibi.*
Seven kadındır.
mükemmel kadın yada erkek yoktur. sadece mükemmelleştirdigimiz kişilikler vardır.
yoktur. mükemmeliyetçi kadın vardır.
dolayısıyla; 404 not found
her zaman annedir.
mükemmel kadın yoktur, kendini mükemmel göstermek için yırtınan kadın vardır... bu konuda da en fazla benim kadar başarılıdır...

not: erkeğim.