bugün

yakamoz yayınevi etiketli Rob Eastaway'in gelişim kitabı.
meraklısına;
--spoiler--
Bu kitapta, hafızanızı geliştirmenize yardımcı olacak birçok ipucu ve yöntem bulunmaktadır. Ama dikkatli olun Yeni yöntemleri öğrenmek zaman alır. Kendinize pratik yapma fırsatı tanıyın, sonrasını kim bilebilir ki? Belki de sizi gerçekten şaşırtacak bazı güçlere sahip olduğunuzu keşfedebilirsiniz.

- Hafıza Nedir?
- Hafıza nasıl çalışır?
- Her şeyi hatırlamak mümkün müdür?
- Hafızanızdan en iyi sonuçları almak için neler yapabilirsiniz?
- Beyninizi en verimli şekilde nasıl kullanabilirsiniz?
- Sıradan insanlar hafızalarını geliştirip süper güçlü insanlara dönüşebilir mi?
- Hayvanların hafızası var mıdır?

Olağanüstü bir beyin macerasına hazırsanız hemen okumaya başlayın.
--spoiler--
ps: iyi hafıza çok gerekli değildir, arada unutmak lazım... * * .
(bkz: anlık gaz)
o değilde, akp hükümetinin iktidarda kaldığı süreyi hafızamdan silecek bi kitap, ilac falan var mı?
(bkz: bu bir teklif mi)
aha yaptın lan reklamını olm ne kadar mangır verdi lan bölüşek mi diye sinsice sokulduğum eleman.
(bkz: gereksiz ayrıntıları hatırlama sendromu)
(bkz: soruyu tekrar alabilir miyim)
(bkz: pardon soru neydi)
(bkz: hafıza neydi yaa ufff)
kahveyi çok tüketmek bir de unutmayacağım, hafızam iyi olacak diye düşünmek hafıza için faydalıdır tabi genç yaşlarda. unutuyorum ben ya.. diyip diyip durursan kendini de unutmaya, hafızanın zayıf olmasına şartlandırırsın demektir. ayrıca, unutulan bir ismin ya da bir durumun hatırlanmaya çalışılması, ne olduğunu buluncaya kadar onu hatırlamaya çalışmak ve puzzle yapmak da hafıza gelişmesi için faydalıdır.
sözlükte online market. Birazdan görsel reklamlar çıkabilir sağ alt köşede.
hayır, diye cevap verilesi soru... mutlu olmak için unutmak şart!..
3 5 kilo ver. güzellerinden olsun. *
hayır, acılarımı hatırlayarak kahrolmak istemiyorum.
ayaküstü kitapçılarda karıştınca saçmaladıklarını göreceğiniz ahmak aldatan türü kitaplardandır. boşuna para harcamayınız.
(bkz: melik safi duyar)
-sağol melik abi, hala dançın'ın etkisindeyim.