bugün

Y o r u l m u ş.

görsel
Bu arkadaşta erdoğan'ın gittiğini göremeden gözü arkada gidecek.
En büyük başarısı ayı oynatmak.
ne başarısı var bu adamın, yutıpda kutu mu açmış, acunun seviyesiz programlarındamı oynamış, yoksa tictokta, instada götünü mü açmış?, ne yapmışta ünlü olmuş.
ben daha bir kere reyisin götünü yaladığını görmedim, boş adamları ünlü etmeyin kardeşim.
aziz nesin müjdat gezen için “meme ve rahim kanseri olamayacağı için çok üzüntü duyuyor” diye yazmış, müjdat türkiye'nin en ünlü panik atağı, hastalık hastası, evham abidesi.

ve kendi ağzından:

'' - allah rahmet eylesin, aziz nesin başka bir dostumdu benim. bilirdi evham durumumu... prof. sabahattin kerimoğlu vardı, asabiyeci. bazen günde iki defa giderdim. bir gün “hocam bu hastalık hastalığı ne zaman geçer?” dedim. “merak etme evladım 50’den sonra geçer” dedi. “niye?” dedim, “hastalıkların kendisi gelmeye başlar da ondan” dedi. doğruymuş... biz de 67 olduk artık. şimdi belim tutuluyor, sırtım ağrıyor. hepsi gerçek, evhama gerek yok.''
ben kralı öldü zannediyordum yaşıyormuş amk. allah uzun ömürler versin seviliyorsun abi. evet.
89 yaşında hayatını kaybeden ablası Birsen Demirkuş Üsküdar Şakirin Cami'inde düzenlenen cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurlanmış.

https://www.dha.com.tr/fo...uluguna-ugurlandi-2152597