bugün

Benimle aynı sınıftan, 30lu yaşlarda, 1 kere bile derse gelmeyip farklı şehirde memur olan bir arkadaşın iki dönemde de sınıf 1.si Okul ilk 4-5.si olmasıyla karar verdiğim tespittir.

1 ders bile kaçırmadan girmeme rağmen adamın benimkinin 2 katı ortalaması var.
tabi lan manyak mısın.
Dogru ama tamamen degil. Ust uste cok uzun sure gitmezseniz gecmeniz cok zor. Projelerden ve laboratuvardan puanlar geliyor. Bunlari almadan gecilmiyor. O zamanlar ev arkadaslarimdan biri tip digeri hukuk okuyordu. Ben bazen gitmiyordum, tip okuyan her gun gidiyordu. Hukuk okuyani ne zaman gorsek yatakta fm oynuyordu. Ben seni hic okula giderken gormedim ne yapiyorsun sen butun gun dedigimde tugla gibi bir kitap gosterip calisiyorum diyordu.

Bir donem uzun sure ugramadim okula. Gittigimde sen su kaybolan cocuk degil misin demisti biri. ismim kaybolan cocuga cikmis. Cogu kisi fen lisesi ogrencisi gibi efendi efendi ve duzenli gittigi icin Hemen fark ediliyor gitmediginiz. Sonra benim gibi gitmeyen bir baska arkadasla sinav zamani 1 ay eve kapanip butlere kastik. Boyle bir calisma azmi yok. Sonunda da hepsini verdik haliyle. O uzun donem gitmeyisim cok seye mal oldu kisacasi.