bugün

mühendislerin yüzde 90nı abazadır.ee tabi o tipe hangi kız yanaşır ki.sabah aşkam pc başında varsa yoksa chatten kız düşürmeye çalışmak.monoton sıradan saçma sapan bir yaşam stili.acıyorum size gençler acıyorum.
mühendislerin hepsinin erkek olduğunu sanan yazar uydurmasıdır. ayrıca ne olursa olsun yanlıştır. mühendislik her an yeni bir şey öğrendiğin için monoton da değildir. bazı dallarının stresli olması heyecan katar. adının karizmatik olmasıda kız konusunda pek sıkıntı yaşatmamaktadır.
doğru olma ihtimali varsa bile en fazla 5 sene sürecek durumdur. evet zordur mühendislik okumak çalışılması gerekir ama ineklik yapmadan derse zamanında çalışan kişi eğlencesini de yapar okulunu da bitirir. genelde bu tür çamurları atanlar, ufacık beyinleriyle dalga geçtiğini zannedip aslında kendileri komik duruma düşenler sıradan yerlerde amele gibi çalışırken mühendisler ünvan sahibi olup mühendis bey/hanım ünvanı ile çalışırlar.

(bkz: buna bakan buna da baktı)
(bkz: göt olmak)
doğru değildir. bazıları da yörüktür.
bir mühendis olarak katıldığım önermedir. biliğin abazayız hacı.
öğrencilik yıllarımda fakültemizde kız sayısı açısından sıkıntı çektiğimiz bir gerçektir fakat bunun bize genel manada yansıması, iktisadi ve idari bilimler, ingilizce, müzik gibi başka bölümlerle kaynaşmamız şeklinde olmuştur.
başlığı açan yazarın mühendis kelimesini "erkek" le özdeşleştirmiş olduğunu gösterir durumdur. bayan mühendis yok mudur? o da abaza mıdır? sorularını sormadan edemeyeceğim. gelgelelim diğer mesleklerde iş yerinde her ay düzenli seks garantisi mi veriyorlar? biz itiraz edelim o zaman mühendisler olarak.
endüstri mühendisleri hariç tutarsak doğru olan önerme.
meslek kavgası yapan insancık tespitidir.
bu kadar ciddiye almayın gençler meslekleri neticede mühendis doktor avukat hepsi gidip aynı kızı istiyor da vermiyolar değil mi?

'kimisi doktorculuk oynar, kimisi evcilik oyunu oynaar, ben de müzisyeni oynarım şimdii'
türkçeyi öğrenmeden ahkam kesenlerin yorumudur.
sanırım söylenmek istenen (bkz: abazan)

abaza bir kafkas halkıdır ve hepsi mühendis değildir. biraz dikkat lütfen.
(bkz: sevgi anlaşmak değildir mühendis de sevilir)
ilk ilişkilerine kadar .mın çizgisini yatay zanneder bunlar. hayal kırıklığına da uğrayınca doğruyu beğenmeyip hayallerindeki yataya masturbasyon yapmaya devam ederler. dikey-yatay sorununu aşamadıklarından yani.
kendi dönemimden yola çıkıyorum.

endüstri mühendisliği - yarısından fazlası kız
jeofizik mühendizliği - 3/5 i kız
kimya mühedisliği - yarısı kız
haberleşme mühendisliği - 65 erkek 10 kız (benim 65 den bitanesi)
elektrik mühendisliği - 2 kız 70 erkek
makina mühendisliği - erkek başına 200g kız yani 1 tane kız bıyıkları vardı kız racon kesiyordu

hangimiz daha abaza

şimdi onlar düşünsün
Acı bir üniversite gerçeğidir. Evet.
tüm meslek grupları için sorulabilecek, cevabı kişisel olan soru.
Sözlükte gözüken acı durum. Evet.