bugün

kıçından sallayan müftüdür.

dikkate almayınız. siktirediniz.
Hassasiyeti anlıyorumda inşallah seni kadın bir doktor ameliyat etmek zorunda kalmaz.
Dal taşak soyuyorlar çünkü.
saçma sapan yorumlar gördüğüm gibi olgun yorumlarda gördüm. benim yorumuma gelince:
Namaz kılan, oruç tutan, Hac'a giden, zekat veren Müslüman dininin gereğini yapıyordur. ve bunun hazzını taşıyordur. Bunu yapmayana kızmaya hakkı yoktur. Devlet vergisini alarak, zekat yerine zengini kontrol etmelidir. Bu devletin işidir. ben orucum, bilmem kaç saat aç susuz geziyorum, bunlar nasıl karşımda yiyorlar?" gibi düşünen, gerçek anlamda salih Müslüman değildir. en azından benim anlayışımla... bir kıssa aklıma geldi, mutaassıp bir şehirde, ramazanda yemek yiyen birini yakalarlar, niçin oruç tutmuyorsun? adam, ben Hiristiyan'ım bize de mi oruç var? pardon der soran sonra devam eder kurban ne güzel dininiz var, dininize sahip çıkın!
Laik kesime gelince, müslümanlar sizin gibi yaşamak zorunda değiller. Bizim karılarımızın göbeği görünsün, müslümanın niye görünmesin, diyemezsiniz. siz ister açık gezersiniz, ister kapalı tercih sizin ama sizin yaşayışınızı kimseye dikte etteremezsiniz.
Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar sözünün tatbikini gördüğümüz müftü. Adam hakikati söylüyor size bunun neyi batıyor?
arkadaşlar bir şeyi açıklığa kavuşturalım.

gerek diyanet, gerekse bu tarz hocalar durduk yere " ya bir fetva verelim de ortalık karışsın" diyerek fetva vermiyor. genelde bu hocalara soru geliyor denize nasıl girelim, cemiyet içinde nasıl davranalım şeklinde. bu hocalar da cevap veriyor. işte medyaya " hocanın teki kadınlara şöyle yapmayın dedi " şeklinde yansıyor.

not: her birey hürdür, istediği gibi yaşarsporlu.
evet türbanlı bacılarım, dikkatinizi çekerim "vücudun başka bayanlara da gösterilmesi yasak".
bu olay denizle sınırlı kalmamalı. yani doğum yaparken de avret yerleriniz kapalı olacak. doktoru, hemşireleri, ebeleri günaha sokmayın.
muftuyu sikleyen kadin zaten denize girmez. Umursanacak bir olay degil.
güncel Önemli Başlıklar