bugün

işçi kardeş patron kalleş ideolojisine cuk otururlar. Nerede kendini beğenmiş, ego patlaması yaşayacak adam varsa müdür olmuş.
genelde g*tlek olan bir canlı türüdür. üstleri işyerine geldiğinde panikten kendini skecekmiş gibi davranır.
Tam bir orospu çocuğudur. Patrona karşı şov peşinde anca.
Gene yukarıdan kızmışlar buna ot bok bir şeyler yazıyor millete. Beni kendin yap dediğim için bana yazmıyor.
Altı ay öncesinden haber vermesine rağmen giden kişinin yerine eleman yetiştirmeyip, altındakileri strese sokan zat.

ileri görüşlülüğüne hastayım.
kademe olarak denk olduğum, ama ünvan olarak taşımadığım pozisyon. gerçi fazla keşmekeş yaşamamak açısından böyle fena sayılmaz.
Birde genel müdür var işi yapmayan kisiye denir.
Birde onun üstü genel koordinatör hic is yapmayanin yapmayani..

(bkz: cmylmz Fundamentals)..
En çok konuşup en az işi yapan insanlardan oluşan gizli bir tarikat.
Bütün müdürler göttür.
göt fikrasi olan meslek.
Her gördüğü yerde hayırı ağzından düşürmezdi. Unutmuşum bir an. Ben de diyorum bugün neden işe gelmedi.
Kesin kederden alkol komasına girmiştir işe yaramaz.
görsel
müdürler otoriter bir yapıya sahip olur ama kadınsa işiniz daha kolay. size kek, pasta yapabilir. bir yandan severken bir yandan ciddi olmaya çalışırlar. arada sırada kaprislerini çekmek zorunda kalabilirsiniz. müdür mutluysa çalışanlar da mutludur.
Kendisini görünce aklıma hep bunu yapmak gelir.
görsel

Gelmişini geçmişini iş yükünce sikeyim ben bu adamın.
Genellikle agresif,saçları olmayan,saçı olan öğrenci diye tabir edilen cinsleri kıskanan ego düşkünü evrim teorisinin kanıtı olan canlılardır.
10 yıllık öğretmenlik hayatımda bir kere iyisine denk geldiğimdir.işini yapmak,mesleğine gönül vermek suç galiba.sendikam da yok.hoş olmayan pek çok durumla karşılaştım.yaptıklarıma samimiyetle teşekkür eden müdürüme selamlar olsun.
müdür müdür müdür?

genelde egoist pisliklerin ünvanıdır.
Çoğu g.t olan insanımsı varlıklar. iyilerini tenzih ederim tabi.

iki kelimeyi bir araya getirmekten aciz, mail yazmayı dahi bilmeyen, başkasının başarılarını kendi başarılarıymış gibi anlatan, yemek yeme adabından bihaber bi insandır kendisi. Haftaya güzel başlamak mı? Olm bu insanla o imkansız! Adam motivasyona tepki olarak doğmuş. Biz de ne yapıyoruz yedi ceddini eşekle, gergedanla çiftleştirmeli küfürler ederek rahatlamaya çalışıyoruz.

Edit: daha önce bundan daha büyük bir şirkette bölge müdürlüğü yaptım ama insan gibi yaptım. Hala arada bir personelim beni arar halimi hatrımı sorar.
Hamurunda insanlık olmayanların yalakalık ve yalanla mevki sahibi olması çok yazık
Türkiye de çalışma ve müdürlük sistemini en iyi anlatan bu yazıdır galiba

Türk ve Japon sirketleri arasinda bir kurek yarisi duzenlenmesine karar verildi. Her iki takimda performanslarinin en ust duzeyine varabilmek icin uzun ve zorlu bir hazirlik doneminden gecti. Buyuk gun geldi ve iki takimda kendini hazir hissediyordu..
Japonlar yarisi bir kilometre farkla kazandilar....
Yaris sonrasi Turk takimi cok sarsilmisti.Turk sirket yonetimi yarisin acik farkla kaybedilmesinin nedeninin bulunmasina karar verdi. Yapilan arastirmalar,analizler ve uzun calismalar sonucu hata bulundu ve cozum onerisi getirildi.
Japonlarin takiminda 8 kisi kurek cekiyor,1 kisi dumencilik yapiyordu. Turk Takiminda ise 1 kisi kurek
cekiyor,8 kisi dumeni kullaniyordu.
9 kisilik Turk takimi Japonlarla bir yaris yapmak uzere yeniden yapilandi. Yeni yapilanma sekli soyleydi;;
- 4 dumen muduru,
- 3 bolgesel dumen muduru
- kurek cekmekle gorevli kisinin performansindan sorumlu bir Dumen yoneticisi,
- ve kurek cekme elemani.
Ikinci yarisi Japonlar iki kilometre arayla kazandilar. Tepesi atan Turk sirketi yonetim kurulu hemen harekete gecti; Yarisin kaybedilmesinden sorumlu tutulan kurekci kovuldu ve mudurlere sorunun cozumune olan katkilarindan dolayi ikramiye verildi.
müdürüm: öğle araları kurumdaki kapalı spor salonunda futbol oynamamıza izin verir. elli beş yaşında gelir bizle de oynar. ben size dert değil dermanım der. üzmez kimseyi. temizlik elemanlarıdır en samimi dostları. birini evlendirecek aracılık ediyor. insan-ı kamil denebilir belki ama belden aşağı anılara ve hikayelere dayanamıyor. güzel insan.
Allaha haval ediyorum seni başka hiçbir şey demiyorum bu dünyanın üstü olduğu gibi bide altı var zamanı geldiğinde hesaplaşacaz.
keldir.
müdür müdür müdür.
kafamı hediye etmek istediğim okulun en üst düzey yöneticisi. artık onu ne yapacağı kendisine kalmış.
(bkz: kafam girsin sana)
Pozisyonun bolluğundan ötürü naptın müdür gibi hal hatır sorma eylemine konu olmuş kişi.
güncel Önemli Başlıklar