bugün

rivayet muhteliftir ki kendisinin türbesinden alınan toprak 3 gün ayazda bekletilip naneli mentos suyu karistirilirsa ve evin kapı esiğine sürülürse kişinin üc günlük sakal maliki olmasi sebebiyet veriyormuş. bu suretle denilebilir ki evliya kişidir. hatta yağmurun yağacağini da havaya bakip söylüyormuş.

ben diyenlerin yalanciyim fkat sözlük gümlemiyorsa bu evliyalarin yüzü suyu hürmetine aykata duruyor.
nickinin yanındaki kişisel iletisi bile "aaa olmuyor" şeklinde olacak kadar mübarek bir yazar. geleceği görebilen, bu iyi özelliklerinin yazılacağını bilip, rahatsız olup önünü kesmek isteyen, mübarekliğin sınırlarını zorlayan yazar.

(bkz: ben cok ciddiyim)
kendisinin hakkında yazılan gerçekleri teveccüh olarak algılayan, bizleri coşturan, gittikçe daha da mübarekleşen yazardır.
kendisine yöneltilen mübarek sıfatını efendim asıl mübareklik zat-ı alinizde diyerek alçakgönüllü yaklaşımıyla daha da bir mübarekleşmektedir.
uvjb, karşı görüşte olabileceği bir yazarla samimi ve kibar konuşacak, önerilen bir viski çeşidini kendisi için kutsal saydığı bir ay bitiminde deneyecek, sabaha karşı karartıcı müzik dinleyen bir yazarı güldürecek kadar mübarek bir yazardır.
sabaha karşı süper antidepresan önerileriyle, insanları ve antidepresanla alkolü kaynaştırmasıyla uvjb'nin gönüllere taht kurmasıyla birlikte mübarek sıfatını almasıdır.