bugün

(bkz: cnbc-e) de yayınlanan güzel dizilerinden biriydi. şimdi nerede böyle kaliteli yapımlar.

(bkz: olsa da izlesek)
çok iyi diziydi ama final yapamadı. harcanmış bir yapım.
Earl dizinin sonunda karma marma işini bırakıp müslüman oluyor. Süphanallah.
Güzel diziydi. Yılına göre gayet eglendirici idi. Karakterleri çok sevince her şey sempatik geliyor.
nice to meet you earl.
Çocukluğumda babam izlerdi hep. Bir gün büyüyünce benim de izleyeceğimi düşünürdüm.Hiç izlemedim.
başlarda "la bu ne amk abd sitcom dizisi, imdb'de abanmıştırlar bu kadar puan babam mı alsın" gibi apır sapır düşüncelere kapılıp izlemediğim; sonra kafa dank edince meğer abd sistemine eleştirel nitelikte olup aslında her kesime hitap ettiğini keşfettiğim bir dizi. abd'yi görüp de "ben izlemem" diyenler çok şaapmasın ama hmm diyenler için tavsiyedir.
2. sezon 12. bölüm gibisi yoktur.
- hey crapman! -hey earl... ilk 3 sezonu feci iyidir.
görsel
her bölümü ayrı bir macerayı anlatan über kaliteli bir yapım. an itibariyle son sezonunu izlemekteyim.
hey crebman !
beni nedense en çok güldüren earl ile crabman'in selamlaşmaları olmuştur.
+hey earl
-hey crabman
Karma ve eski bir serserinin doğruyu bulması hakkında bol renkli karaktere sahip, sevimli bir diziydi. iki güzel karakteri vardı biri kumral biri sarışın. Evet.
2005-2009 yıllarıarasında yayınlayan amerikan komedi dizisidir.
randy gibi olağanüstü bir karakteri barındıran sevimli dizidir. karakterlerin hepsi güzeldi konusu da güzeldi. earl olsun eski karısı ve eski karısının yeni kocası yengeç adam olsun güzeldi..
hala devam ediyor mu bu dizi yahu? hani şu karma muhabbetinin döndüğü? komikli bir şeyler hatırlıyorum sanki.
hey crabman!
senaristin senaryoları hangi kafayla yazdığını merak ettiğim dizidir. her bölüm ayrı bir konu ve marjinal.
hey crabman!
basligi hortlatiyorum sanirim ama yillar yillar once izledigim ve defalarca izledigim harika kurguya sahip, karma felsefesi ya da iyilik yap iyilik bul anlayisi uzerine oturtulmus, her bolumu birbirinden bagimsiz dizidir.

--spoiler--
kazandigi buyuk ikramiye ve ardindan gecirdigi trafik kazasi sonucu hastanede yatarken izledigi bi program esnasinda, bir anda hayatinda yaptigi yanlislari duzeltme karari alan earl, kendine bir 'to do list' cikarir. bu listede simdiye dek kirdigi kisiler bulunmaktadir. earl'in amaci listedeki tüm maddelerin uzerine gonul rahatligiyla bir cizgi cekebilmektir..
ve olaylar gelisir. *
--spoiler--

edit: zevk goreceli olsa da yillar sonra bugun tekrar ayni keyifle izleyince oneresim geldi.
Olsa da izlesek dedirten dizi. Gereksiz yere devam edicekmişcesine sessiz sedasız bitti gitti güzelim dizi. Halen bu kalitede pek dizi yoktur ortalıkta.
Çok güzel bir diziydi. Bitmemeliydi.
10 sene sürse izlerdim. Yıllar geçti.
efsane diziydi ya. randy'i ayrı, earl'i ayrı özlüyorum. keşke bir iki sezon daha görebilseydik.

http://www.youtube.com/watch?v=GizwFs_wjLo
cnbc e'de yayınlanırken her bölümü keyifle izlenen başarılı bir dizi.
güncel Önemli Başlıklar