1. 1.
  loveless albümüyle tam anlamıyla bir ba$yapıta imza atmı$ shoegazer türünü yaratan grup. parçalar adamı.. kevin shields isimli dahi insanın yarattığı gitar sounduyla noise ile muhte$em bir atmosferi birle$tiren, bilinda butcher'ın iç parçalayıcı vokalleriyle anlatılmaz bir müzik yaratmı$ grup.
  ... randy
 2. 2.
  cigarette in your bed , sometimes bas dondurucu parcalari arasindadir.
  ... mor gazoz
 3. 3.
  ismini george mihalka'nın çektiği filmden alır. gürültüyü müzikle birleştiren türü * bulmuştur, ne güzel de etmiştir. sometimes, when you smile, loveless dinlenesi parçalarıdır.
  ... janis joplin
 4. 4.
  3d olarak yakinda abd' de gosterime girecek filmdir. fragmani umut vaadediyor.

  http://www.imdb.com/title/tt1179891/
  3 ... antonio montana
 5. 5.
  türkiye'de, sevgililer günü'nden 1 gün önce * vizyona girecek film. "sevgililer günü katliamı" olarak türkçeye çevrilmiş...

  https://video.uludagsozluk.com/v/my-bloody-valentine-9848/

  ... minik mavi balina
 6. 6.
  iyi film. izlenilebilir. uc boyutlu olmasa bir numarası yok ama uc boyutlu olunca kafanıza gelen baltalar, kulak ve bacak parcaları eglenceli oluyor.
  2 ... hakem kalk dedi
 7. 7.
  tam bir vahşet filmi. korkmak değil iğrenmek istiyorsanız tam sizin için yapılmış bir film. 3 boyutlu olması daha gerçekçi kılıyor. ancak izlerken gözleriniz ağrıyabilir.
  1 ... hkn hsyn
 8. 8.
  kanlı nigar' ın ecnebi versiyonu.

  seks sahnesindeki 3 boyutu tam olarak algılayamadım. ama evet, diğer sahneler 3 boyutlu. kameraya tutulan tüfek sanki burnunuzun dibinde, kameraya doğru gelen kurşun sanki alnınızın ortasında. hayatında 3 boyutlu izlememiş olanlara şiddetle tavsiye edilir. kimse şimdi ''her gün 3 boyutlu izliyoruz biz cahil herif'' havalarına girmesin, 3 boyut gözlüklerini takan sinema halkından ''vay canınaaaaaaaa'' ''süpeeeeeeeer'' gibi tepkiler yükseldi. yalan söylemeyin.
  3 ... feniletilamin
 9. 9.
  --spoiler--

  üç boyutlu pornonun önünü açan film olacak gibi duruyor o gözlükten bakınca.

  --spoiler--
  2 ... the kene
 10. 10.
  jensen ackles ın hatırı için izlenen filmdir.
  ... peizerat