1. 1.
    bir soru.
    Anamurlu bir arkadaş bizi aydanlatırsa sevinirim.
    5 ... judas
  2. 2.
    Çelikleme yöntemiyle. Eskiden çekirdeği varmış bu arada genetik seçilimle çekirdeği yok edilmiş.
    4 ... tatardoktor
  3. 3.
    muzun çekirdeği yok nasıl oluyorda ağacı oluyor

güzel soru. öncelikle muz bir bitkidir ve ağaçta da yetişmez. çok büyük bir çiçekli bitki olduğundan ve on metreye kadar boyu uzadığından genellikle ağaç sanılır. muz bitkisinin gerçek gövdesi ise toprak altındadır. muz bugün gördüğümüz hale evrimle gelmiştir.

bugün afrika'da patates şeklinde, tatsız tutsuz olan gerçek muz bitkisi çekirdekli ve yemesi de oldukça güçtür. sadece istenen çiftleri birleştirerek bugün yediğimiz muza evrimleşmiştir. gerçek muz bitkisi bol çekirdekli, yemesi oldukça zor ve kalın yaprağa sahiptir. ilk kimin bu evrimleşme sürecini yaptığını da biliyordum fakat şu an unuttum. bulduğumda buraya yazarım.
    26 -8 ... rootz
  4. 4.
    aah ah. kılışdar gibiler yine iş başında. allah yapıyor kardeşim, allah. ol diyor muzun çekirdeği gidip, tatlanıyor meyve. sonra hop mideye.
    2 -3 ... borulce
  5. 5.
    gerçekte muz sarı renkte değildir, yeşil veya kırmızı olur. bugün afrika taraflarında plantin adıyla bulabileceğiniz bitki ile aslında aynı şeydir.
    1 ... rootz
  6. 6.
    Cevizin çekirdeği yok ama ağacı var.
    Çitlediğimiz çekirdeğin ismi çekirdek ama ağacı yok.
    Bunlar garip şeyler.
    1 -1 ... atlant isten gelenadam
  7. 7.
    Aslında o muz değilmiş. Neler neler duyuyoruz.biraz daha kurcalarsak fetöcü çıkacak.
    7 ... kavunlu dondurma
  8. 8.
    evrimleştirme sürecini ilk ben yaptım boşuna aramayın.
    1 ... cilveli ahmet hoca
  9. 9.
    muzun çekirdeği yoksa bizim de allahımız var.

bay kemal ve tayfası anlamaz bu işlerden. evet.
    3 ... sakso cektiren adam
  10. 10.
    (bkz: Yapay seçilim)

Evrim hayatın her yerindedir.
    1 ... kazuo kiriyama