bugün

hadım edilmesi gereken sözümona erkek i$te.
ulan mal, ulan $errefsiz ve haysiyetsiz götün yiyorsa ayrılsana karından madem mutsuzsun.2 gün onun omzunda 3 gün bunun omzuna ağlayıp kendini de karını da varsa çocuklarını da rezil ediyorsun.

uzun yolculuklarda bol bol nescafe iç, o bindiğin otobüslerde asla mola vermesin emi.autoban'ın ortasında sıç in$allah!
bir de alyansını saklarsa tam şerefsizdir.
biraz şerefsiz bir mösyö. helal.
standart evli erkek numarasıdır.
var la böle tanıdığım iki üç turşu herif hayır anlamadığım, tursil gibi hatunlar nası şevkat besleyip nası seviyor bunları anlatamam.

bence adamda bi sorun yok karılar takıntılı heralde.
demek ki taktik bu beyler yaslan omuza ver ayarı ver gazı.
çocukken biz de yapıyorduk.düşünce bakıyorum kızlar ilgileniyor can çekişir gibi bir hal alıp kızların ilgisini toplardım.
kız tavlayabilen erkekmiş. taktik taktiğine bir anlam veremediğim erkeklerdir. bir test edelim bakalım çalışacak mı?

çok mutsuzum kızlar. valla bak.
piçliğin kitabını yazmış, yavşaklıkta bir dünya markası haline gelmiş evli erkek eylemidir. bunlara yüz veren hatunlar da var ki allah düşmanıma vermesin, adamı erken gömer böyle hatunlar. Cidden sevişiyor mu bunlar şimdi? Üzüldüm lan.
adam değildir. olsa olsa evcilik oynayan barbi'nin ken'i olabilir.
bu hadiseyi tema almış bi film vardı ismini unuttum.

filmlere konu olmuş erkektir işte.
pezevenktir. net.
başka kadınlarla yat kalk evdeki eşin temizlik yapsın bokunu pisliğini temizlesin.
nasıl bir dünya, nasıl bir adalet efendim bu!

kadın yapınca orospuluk, erkek yapınca çapkınlık.
içine sıçayım ben böyle sistemin!
ha boşandı ha boşanacak evli erkektir.
2 kadını birden idare edebilecek kadar ustalaşmış ve sahtekarlık katsayısı yükselmiş erkektir. evliyken kesinlikle risk alınmaması gerekir, yoksa elde fena patlayabilir.
her yiğidin bir yoğurt yiyişi var değil mi? bu da onlardan bir tanesi.
evliyken denemediğim taktiktir. şimdi bekarım bekliyorum. not: bu da bir taktik olabilir.
(#14416568)
Erkeklerin en çok kullandığı yöntemdir.
kimseyi ilgilendirmeyen erkektir. sanki kadında hiç suç yok amk. olm adamın parası varsa, hırsızlık yapmıyorsa kime ne, size giren çıkan olmadığına göre de bırakın adam yaşasın hayatını. sanki size verseler siz yapmazsınız.