1. 1.
  bitmek bilmeyen tüketme arzumuz ve isteklerimiz çok istemek halbuki kanaatli olsak yeter desek yok bir üniversite okursun ikincisini istersin ve bunun için hırslanırsın özünü kaybedersin ve bunu fark edince de hiç önemsemezsin zaten mutsuzsun birde onla mı uğraşacaksın zaten bitmiş battı balık yan gider.
  4 ... muystii
 2. 2.
  'mutluluk talebi'dir, 'beklenti'dir.
  3 ... timeforhonoringyourselfwillsoonbeatanend
 3. 3.
  mutsuzluğun sebebi yoktur.
  mutluluğun sebebi vardır.
  1 -1 ... mavibaykus
 4. 4.
  http://inciswf.com/21424.swf

  siz de gidin, siz de huzur bulun, mutlu olun.
  2 ... immobilized
 5. 5.
  Bilgidir. Hiçbir bilgi birikiminizin olmadığı günleri düşünsenize. Her şeyden mutlu oluyordunuz. Ama ne zaman öğrenmeye ve bilgi birikiminizi arttırmaya başladınız yaşadığınız hayatta ve ilişkilerde kimse size yeterli gelmemeye başladı ve mutsuz oldunuz. Ben böyle oldum.
  2 -1 ... 0rfeo
 6. 6.
  mutluluğu ertelememizden dolayı. günü yaşamak yerine bütün zamanımızı geleceğe hazırlanmak için kullanmamızdan dolayı. lisede üniversitede mutlu olacağımızı, üniversitede okul bitince mutlu olacağımızı, okul bitince evlendiğimizde mutlu olacağımızı düşünüyoruz. bakalım hepsini yapınca ne olacak?
  1 ... umudu azalan adam
 7. 7.
  farklılıklar gösterebilir, kişiden kişiye, yere ve zamana bağıntılı olarak. ancak mutsuzluğun temel nedenlerini yüzdeli bir dilim yapsak, en başta "beklentiler" olur zannediyorum. yani daha tükçesi beklentilerin, mevcut durum ve sonuçları bu üç safha arasında ki uçurumlar insanın temelde psikolojisini etkileyen olayların meydana gelmesini sağlar. güçlü olanlar doğrulur, zayıf olanlar sürüklenmeye devam eder. güçlü kalabilmek ise artık toplumca zayıflık göstermeye başlayan manevi hayat ile ilgilidir. maddiyat mutsuzlukları yok etmez, sadece tekrar hatırlamak üzere unutturur.
  ... yorkin
 8. 8.
  çocukluktan itibaren filmlerle, okuldaki öğretilenlerle, aileyle ve çevre ile öğrenilenlerin hayatta uygulamasının tamamen farklılık göstermesi.
  1 ... 3 b deki aynura asik cocuk
 9. 9.
  (bkz: sabah ereksiyonu) ve o u iseyerek gidermek.
  ... sahandamakarna
 10. 10.
  Asksizliktir.
  ... systematichaos