bugün

Meyveli yoğurttur. Zaman zaman çikolatadır. Bazen dondurmadır. Tatlı ne varsa yenilebilir.
(bkz: nutella)
çikolatadır. beyin, mutluluk hormonu salgılar, bi' rahatlama gelir insana. aynı şey kahkahalarla gülünce de olur.
(bkz: ekmek)
cips , yanına da kola. çok işe yarıyor.
eti browni intense. *

edit: valla mutlu ediyor bak.***
nutella ve muz şiddetle tavsiye edilendir. ağlayan gözlerin gözyaşlarını dahi dindirir.
çikolata.
çikolataya batırılmış çilek.
salata, ardından -yiyecek olmasa da- türk kahvesi.
mutsuzsun çikolata cips yüklüyosun kalorileri daha bi mutsuz oluyosun. o yüzden salata-kahve iyidir.
çok boktan bir şey olsa da aslında mutsuz olduğum anlarda cipse yüklendiğimi farkettim. bol bol abur cubur. yeni bir şey değil galiba.
klasik, çikolatadır.
pek çoğu için çikolata olsa da benim için koladır. içelim güzelleşelim tadında dikiyorum 2,5 litreyi kafama oh ne dert kalıyor ne tasa.
yoğurt akıllıca bir çözüm olabilir. madem mutsuzuz bir de uyuyamıyoruzdur haliyle o zaman yoğurt yiyelim. uyku getiriyomuş hem.
işte bunlar hep cips.
balık felan ağır olur. bilumum soğuk mezeler, meyve ile içmek de iyidir.
mutluluk hormonu salgılayan çikolata kesinlikle yenmelidir. ardından olmazsa olmaz cips kola ve hala kesmediyse çıkıp tek başına dolaşmak her derde devadır.
pasta yanına sıcacık kahve üstüne tanınmaz.
nar ekşisi, acısı bol çiğköftedir.
Dondurma.
patates kızartması
muz
çikolata vs tatlı.
form mısır ve pirinç patlağı.
çikolata ve azıcık bekletilmiş kola.
çiğköfte..
yemek yeme isteğim olmayacağı için sıcak çikolata tercihimdir. ya da profiterol ( özsüt olsun lütfen )