bugün

agresif olan insandır. Sürekli istif üstündedir. Karamsardır.Her an tartışmaya veya kavgaya hazırdır.
(bkz: neden kimse beni sevmiyor)
örnek;

- ya offf bi s**tir git ya..
kimisi de tepkisiz kalandır.
seri şekilde eksi oy vermek olabilir mesela.
ilgisizlik, tepkisizlik.
(bkz: sagopa kajmer aforizmalarından ibaret hayat)
insanlar bazen kendilerini kötü hissederler. normal bişeydir bu aslında. ancak o anda aşırı tepkiler vermeleride mümkündür. bunlara örnek olarak; (bkz: offf canım çok sıkılıyooo, ahhh ahh, ne yapsak bugün yaaa...) nidalarını verebiliriz. birde canı sıkılmış bir kızdan her zaman korkun. çünkü ne çıkabileceğini anlayamazsınız. canavara dönüşür. canım sıkılıyo bir yere gidelim der. bilirsiniz ki o akşam yüklü bir hesap ödeyeceksiniz. veya kendimi beğenmiyorum der kuaföre götürmenizi ister. kanmayın! çünkü oradada sizi yüklü bir hesap bekliyor.
her ne söylersen söyle suratına mal mal bakan insan tipidir. genelde "g*tüme anlat" der gibi bakar ve bir tepki vermez.
her zaman ki vefakar arkadaşın biri aramıştır. fakat bilmez ki can sıkkındır, her an patlayabilir.
+alo
-efendim
+alooo
-efendim
+aloooo
-ne var mına kodumun ibnesi.
boş boş etrafa bakıp gülümsemektir en bilineni. mutsuz insan çok güler anlaşılmasın mutsuzluğu diye.
susar genelde, bazen de gulumser nazikce. dinlemedigi belli olmasin diye.

(bkz: muhim değil)
yazarsa, seri eh işte oy verendir.*
derslerde: sanki bi işimize yarıycakmış gibi dırdırdır.
evde: sanki çok umrunuzdayım varsa yoksa geleceğim dırdırdır..
tatilde: ben tatili haketmedim vicdan yapıyorum öss m de iyi geçmedi ki dırdırdır..
bira var mı?
sikerler böyle hayatı.
"beni rahat bırakın"
ben sana söylemiştim.
off amına koyim.
hayat bana güzel.
(ben hep kendimi teselli ederim.)
recep tayyip erdoğan'ın 1 haziran sonrası yapılan tüm mitinglerinde görülebililecek saçma tepkilerdir.
hiç bana tren deme.
amuniyyum ulan.